Nikt nie patronuje płycie Kukiza. "Bolszewicka mentalność"

| Aktualizacja:

Ani jedna stacja radiowa nie chciała objąć patronatem solowej płyty Pawła Kukiza, która ukaże się na rynku 4 września. Muzyk, który poinformował o tym na Facebooku, przyznał, że nie dziwi się postawie Radia ZET czy RMF. Ale wymienił też radiostacje, co do których nie sądził, że "playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem".

wróć do artykułu
  • ~pinokio
    (2012-08-09 13:33)
    prawicowy dupek.
  • ~Markus
    (2012-08-09 13:40)
    Proszę się nie załamywać panie Kukiz.Zawszę będzie pan mógł sobie pośpiewać na imieninach u JARKACZA i jego bractwa.No i jeszcze pozostał ojciec dyrektor.
  • ~dc
    (2012-08-09 13:41)
    Kukiz, masz jeszcze radio Rydzyka.
  • ~Flawia
    (2012-08-09 13:45)
    może po prostu płyta jest słaba? Kto pisał teksty ? Czy sam Kukiz?Co to są wartości naturalne? Znam wartości charakterystyczne dla naszej kultury, ale natura akurat żadnych wartości-przynajmniej moralnych nie stworzyła - raczej dyktat przemocy, biologii i wzajemnego pożerania się - czy o te Kukizowi chodzi?
  • ~Polak
    (2012-08-09 13:48)
    Ja znam te proste prawdy i hierarchie. Oglądam to w filmach przyrodniczych. My jesteśmy ludzmi panie Kukiz. Widze, że nadal pan nad sobą nie panuje, pijanstwa teraz radykalizm. Nie ma zgody na władze sily i piesci. Nie ma zgody na samosad, na segregacje ludzi. Nie ma zgody na dyktowanie zasad sprzecznych z podstawowymi wartosciami. Nie będa o nas decydowac osoby, które powtarzaja o koncu poprawnosci politycznej, o ideach a tak naprawe walczacych o wplywy i wladze by sie ustawic. Won z Polski!
  • ~Stary Lis
    (2012-08-09 14:21)
    Bardzo jestem ciekaw,ile też tych płyt uda się panu sprzedać,panie Kukiz.Dobrze by było aby wielkość tej sprzedaży dała panu asumpt do przemyśleń nad swoim światopoglądem.A w ogóle to nie wiedziałem że pan urządza swoim dzieciom normalne państwo.Jak to jest możliwe - to tak jakby pijany w sztok murarz chciał postawić równiutki mur.
  • ~Kontestator
    (2012-08-09 14:22)
    "playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem "-BINGO!!!
  • ~liz
    (2012-08-09 14:30)
    głupie radio,głupi kraj ,mściwość jak za komuny POsłuszeństwo i strach wobec rządu gorsze niż za komuny ! to nie Polska to tuskolandia tfu!
  • ~soohy
    (2012-08-09 14:48)
    No popatrzcie popatrzcie, nie poznali się na wielkim artyście, myślicielu, mentorze tłumów, zbawcy narodu, ale łzy nie uronię.
  • ~Stefan Niesiołowski
    (2012-08-09 14:48)
    Ja się nie obrażam, ale rozmowa z Kukizem, który jest człowiekiem zakłamanym nie miałby sensu. Kukiz nagrał wcześniej piosenkę „ZChN już się zbliża” i parodiował eucharystię, a teraz występuje jako czołowy patriota i podpisał list, żeby odwołać mnie z funkcji wicemarszałka Sejmu, za zakwestionowanie zbrodni w Katyniu – co jest całkowitą nieprawdą, kłamstwem i nikczemnością. Ja za Katyń siedziałem w więzieniu w komunistycznej Polsce. Będąc jeszcze na studiach wymalowałem na pomniku polsko – radzieckim słowo Katyń niemało ryzykując w życiu. Pytam co Kukiz wymalował dla Polski? Co Kukiz zrobił dla tego kraju? I on ośmiela się wzywać do odwołania mnie z funkcji wicemarszałka Sejmu? Z Kukizem bym się nie spotkał i nie chcę go nigdzie widzieć.
  • ~majdan72
    (2012-08-09 14:49)
    P.Kukiz w moim odczuciu należy do wykonawców którzy przeciętną wartość artystyczną swoich utworów próbują przykryć jakąś treścią, niby taką nonkonformistyczną , "na przekór" a tak naprawdę topową i populistyczną .
    I tak było zawsze, począwszy od "skóry" , przez "ZCHN zbliża się" aż do pieśni patriotycznych.
    Przy tym jest to wszystko prymitywne i chyba nieszczere. I choć moje serce bije bardziej po prawej stronie ja p. Kukiza nie kupuję.
  • ~ONE
    (2012-08-09 14:58)
    A to dobre bluźnierca Kukiz nie ma się do kogo przytulić!
  • ~KeKeKe
    (2012-08-09 15:18)
    Przydałby się Wam przynajmniej 1 semestr ekonomii, a zrozumielibyście o czy on mówi z tym zastojem 20-letnim.
    Wiecej telewizji, mniej ksiązków!!! pseudo "liberałowie"
    I ten entymolog- specjalista od gospodarki!!! Jak u Monty Phytona normalnie!!!
  • ~KeKekE
    (2012-08-09 15:21)
    tfu, - entomolog
  • ~jagodzianka
    (2012-08-09 15:22)
    Jedyne wyjście- napisać dobrą piosenkę (piosenki) i wybić się na niepodległość, a nie szukać sponsora i narażać się na krytyczne opinie. Po co to Panu?
  • ~marny artysta
    (2012-08-09 15:39)
    Nie rozumiem sprzecznosci! Kukiz rzada protych prawd i hierarchiczności, z drugiej strony uważa się za niezależnego! Albo hirarchia albo niezalezność zyciowa, tworcza, decyzyjna. Ja sadze, że ten czlowiek nie wie co mówi, albo wie ale to już zwykła podlość, wykorzystywać trudna historie polakow, wciagajac w jakas spirale mlodych ludzi dla wlasnych celow i korzysci. Nie potrafie zrozumiec, że atrysta moze byc uwiazany na sludze dla politycznej ideologii! Nie rozumiem tego sam jako marny artysta...
  • ~fan
    (2012-08-09 15:46)
    Jaka Polska,taki Kukiz.Chłopie! Na Śląsk na dół i do roboty!
  • ~Polska absurdu
    (2012-08-09 18:01)
    Krytykował reżim, to teraz salon zrobił z niego mohera. W jakim kraju my żyjemy?!!
  • ~Rajmund z AK.
    (2012-08-09 18:05)
    Kukiz -jakiś ty żałosny. " Polska drepcze w miejscu" to nie są twoje słowa. Rydzyk i alkohol zrobili ci sieczkę z mózgu. Polska się nie rozwija. to weź się do roboty ,baranie.
  • ~wikary
    (2012-08-09 18:06)
    Knajpiany wyjec Kukiz uważa,ze wystarczy być PiSdzielcem aby zasłużyć sobie na miłość i uznanie TRZEBA JESZCZE UMIEĆ ŚPIEWAĆ p. Kukiz
    PS Dlaczego nie zwrócił się o patronat do Świrosława Kaczyńskiego ???