Nikt nie patronuje płycie Kukiza. "Bolszewicka mentalność"

| Aktualizacja:

Ani jedna stacja radiowa nie chciała objąć patronatem solowej płyty Pawła Kukiza, która ukaże się na rynku 4 września. Muzyk, który poinformował o tym na Facebooku, przyznał, że nie dziwi się postawie Radia ZET czy RMF. Ale wymienił też radiostacje, co do których nie sądził, że "playlisty tworzą Blumsztajn z Michnikiem".

wróć do artykułu
  • ~jan
    (2012-08-09 20:42)
    Brawo Kukiz!!!
  • ~Waldemar F. z Wrocławia
    (2012-08-10 00:38)
    Panie Kukiz - byłeś Pan na TOP lista wtedy jak zapijaczony "śpiewałeś" pod dyktando Urbana i jego ferajny coś takiego jak:"ZCHN zbliża się", to się Pan nie dziw jak pod kolejną fałszywą melodię nie chcesz Pan "śpiewać". Tracisz Pan słuchaczy? Nie Pan tracisz "sponsorów" i to teraz co Pan piszesz to efekt tamtego "śpiewania".
  • ~prawda dziś nie w cenie,kiedy to się skończy?
    (2012-08-09 23:48)
    Ogromny szacunek dla Kukiza nie tylko za świetne śpiewanie, ale za odwagę i mówienie tego , co myśli, za realistyczne wdzenie otaczającej nas rzeczywistości.
  • ~GAG
    (2012-08-09 23:49)
    PIS PRZYCIĄGA PRZEGRANYCH LUDZI JAK MAGNES...
  • ~goj z lasu
    (2012-08-09 23:49)
    Czosnkowy dobry może być tylko sos. Tylko że nawet dobry sos też nie wie co to honor. Jeśli przyjdzie ich jeszcze kilka milionów, to twoje wnuki, panie Kukiz, będą miały zakaz śpiewania po polsku nawet kolysanek dla dzieci.
    Ruszcie mózgowiem. Pani profesor Steniszkin ma racje. Jeśli michnik nadal bedzie miał przyzwolenie na to co robi, Polska zniknie.
  • ~Czytelnik
    (2012-08-09 23:53)
    Może płyta była słaba. I niby dlaczego mieli jej patronować? Tak było za komuny.
  • ~Słuchacz
    (2012-08-09 23:56)
    To co mają powiedzieć o klasę lepsi od Kukiza? Obowiązkowe słuchanie w szkołach?
  • ~słuchacz
    (2012-08-10 00:12)
    Re czytelnik
    Twoje dywagacje miałyby sens, gdyby te płyty promowane przez te GWnopodobne tuby były dobre.
    No muszę jednak nadmienić wątek np. Grzeszczaczki...
    Platyna, nie...
  • ~don chichot
    (2012-08-10 00:17)
    Jak każdy "prawdziwy Polak-patryjota" kupi tę szajsowatą płytę Kukiza, to gościu ma kilka milionów CD sprzedane ! Będzie chyba rekordzistą na polskim rynku chłamu muzycznego i dostanie kilkakrotnie "brylantowa płyta". A więc PiSole, katole, kibole i naziole, biegiem do sklepów muzycznych !!! :)))
  • ~trew
    (2012-08-10 01:15)
    KUKIZ to jest konkretny facet. Malo już takich w POlsce...
  • ~bodzio
    (2012-08-09 23:28)
    Paweł, jestem z Tobą!!! :)
  • ~kasza
    (2012-08-10 07:04)
    Kukiz, właź na jamendo
  • ~costam
    (2012-08-10 01:39)
    Radio Rydzyk też nie chciało? No biedny Kukiz...
  • ~Tusku wont
    (2012-08-10 01:45)
    Ano w kraju PO-yyyntelygencja przy zlobie !!!
    Jak w PRLu - holota w topie !!!T
  • ~prl
    (2012-08-10 01:58)
    panie K...jak wolna amerykanka ..to znaczy wolna ! zspiewaj pan cos dla forsy to sie sprzeda ! nie sprzedawaj pan " wartosci " z zielonej gory albo kolobrzegu ! prl sie skonczyl ! ...
    dla mlodych : kolobrzeg: festiwal piosenki zolnierskiej (sowieckiej)
    zielona gora : festiwal piosenki radzieckeij (sowieckiej)

    :-)))
  • ~emma2000
    (2012-08-10 07:05)
    Kukiz? To kretyn i do tego skarzypyta.
  • ~czarny zorro
    (2012-08-10 03:28)
    Stawiam pytanie - kto jest wiekszym patriota, KUKIZ czy CEJROWSKI ?
  • ~czarny zorro
    (2012-08-10 03:31)
    Prawidlowa odpowiedz brzmi: zaden z nich; najwiekszym patriota jest Pan Prezes !
  • ~PATRIOTA
    (2012-08-09 23:35)
    PAWEL MUSISZ JAK INNI TWOI KOLEDZY POSZCZEKAC NA PIS I KACZYNSKIEGO A WSZYSTKIE STACJE ZACZNA PUSZCZAC TWOJA MUZYKE ,TAKA TUTAJ JEST NIESTETY SMUTNA RZECZYWISTOSC !
    ALE TY SAM PO CZESCI JESTES TEMU WINIEN ,BO SAM POMAGALES WYGRAC MAFII POSZCZANCOW WYBORY ,WIEC PRETENSJE DO SIEBIE , POZYTYWNE JEST JEDNAK TO ZE PRZEJRZALES NA OCZY ! A JESZCZE BARDZIEJ POZYTYWNE JEST TO , ZE MOGLES TRZYMAC Z MAFIADALEJ , JAK WIELU INNYCH TYLKO DLA KASY I BYCIA NA SZCZYCIE ,ALE NIE ZROBILES TEGO MAM NADZIEJE,ZE W IMIE PRAWDZIWEGO PATRIOTYZMU I ZA TO NALEZY CI SIE SZACUNEK !!!
  • ~he
    (2012-08-09 23:43)
    to sie nazywa Kapitalizmmm