Adele od chwili ogłoszenia, że jest w ciąży, nagabywana jest przez dziennikarzy o datę ślubu z ojcem dziecka, Simonem Koneckim. Jak donosił brytyjski magazyn "Life & Style Weekly", piosenkarka miała poślubić swego wybranka w tajemnicy. Nie minęło nawet 48 godzin od podania tej sensacyjnej wiadomości, a już została ona zdementowana przez domniemaną pannę młodą. Adele napisała na swoim Twitterze krótko: "Nie jestem mężatką...".

Reklama

Biograf piosenkarki, Marc Shapiro twierdzi, że Adele w istocie mogła wziąć ślub z dala od mediów. – Jej rodzice nigdy się nie pobrali, ale ona wierzy w staroświecki model rodziny. Nie zdziwiłbym się, gdyby do ślubu doszło jeszcze przed porodem – powiedział Shapiro.

23-letnia Adele ogłosiła swoją ciążę w czerwcu, ale spekuluje się, że piosenkarka zwlekała z upublicznieniem swego odmiennego stanu co najmniej trzy miesiące i jej potomek przyjdzie na świat już w listopadzie. Przyszła mama nie skomentowała tych rewelacji.

Adele Laurie Blue Adkins od dwóch lat bije wszelkie muzyczne rekordy. Po umiarkowanym powodzeniu debiutanckiej płyty "19", nadszedł okres oszałamiających sukcesów albumu "21". Przebojowe single, multum nagród i przede wszystkim wielomilionowa sprzedaż "21" zagwarantowała Adele miejsce w panteonie największych gwiazd w historii muzyki rozrywkowej.