Suknię ślubną wykonawczyni przeboju "Nine Million Bicyles" wybrała w sklepie Blackburn Bridal w londyńskiej dzielnicy Blackheath. Miejsce ceremonii ślubnej oraz wesela trzymane było w ścisłej tajemnicy.

Reklama

Wśród gości uroczystości znalazło się wiele gwiazd i przedstawicieli rodzin królewskich: Polly Scattergood, Mike Batt, William Orbit, Toby Jepson, holenderski książę Pieter-Christiaan Michiel, księżna Abercorn, a także przyjaciele Jamesa z toru motocrossowego: Roger Burnett i Sylvain Barrier.

Mike Batt zaśpiewał napisaną specjalnie na tę okazję piosenkę, a potem DJskim setem bawił gości sam William Orbit.

Katie Melua i James Toseland poznali się w kwietniu 2011 w Sheffield po jednym z koncertów Meluy. James oświadczył się Katie w styczniu tego roku, czym natychmiast pochwalił się na facebooku: "Poprosiłem Katie o rękę! Zgodziła się! Jak się pewnie domyślacie, jestem teraz bardzo szczęśliwym facetem".

Katie Melua zdobyła ogromną popularność w 2005 roku, gdy jej druga płyta "Piece By Piece" trafiła na pierwsze miejsca europejskich list przebojów. W Polsce album zyskał status podwójnej platyny. Od tego czasu wokalistka chętnie koncertuje w naszym kraju. W listopadzie Katie Melua wystąpi aż na trzech koncertach w Polsce: w Warszawie, Zabrzu i Poznaniu.