W słynnym studiu Abbey Road w Londynie Kylie Minogue nagrała swoje największe przeboje w aranżacjach na orkiestrę. Na nowo zabrzmiały piękne ballady z jej repertuaru – "Confide In Me" oraz "Finer Feelings", a dyskotekowe utwory pokroju "Better The Devil You Know" czy klasyczny już "Can't Get You Out Of My Head" zyskały na ekspresji .

Reklama

Prawdziwą niespodzianką płyty "Kylie – The Abbey Road Sessions" jest jednak udział Nicka Cave'a w słynnej "morderczej balladzie" pt. "Where The Wild Roses Grow". Minogue i Cave spotkali się w studiu po raz pierwszy od czasów oryginalnego nagrania w 1995 roku.

Kylie Ann Minogue wiązała swoją przyszłość z karierą gwiazdy telewizyjnej. Przypadek sprawił, że zaśpiewany przez nią cover przeboju z lat 50. "The Locomotion" wydano na singlu. Sukces piosenki doprowadził do wydania w 1988 r. jej debiutanckiego albumu. Dziś Kylie Minogue ma na koncie 60 milionów sprzedanych płyt. W tym roku powróciła do aktorstwa, występując w filmie "Holy Motors", który walczył o Złotą Palmę na festiwalu filmowym w Cannes. Płyta "Kylie – The Abbey Road Sessions" ukaże się 25 października.