Zaledwie kilka dni temu Lady GaGa zaszokowała wielbicieli publikując zdjęcie częściowo ogolonej głowy. Ku zdumieniu obecnych w Nowym Jorku na przyjęciu z okazji premiery perfum "Fame", wygolone miejsce piosenkarka ozdobiła tatuażem. Procesowi powstawania ozdoby w postaci skrzydlatego cherubinka przyglądali się z niedowierzaniem zarówno celebryci pokroju Paris Hilton i projektanta mody Marca Jacobsa, jak i fani piosenkarki, którym udało się zdobyć wejściówkę do Solomon R. Guggenheim Museum, gdzie odbywało się przyjęcie.

Reklama

Promocji zapachu "Fame", pierwszego produktu perfumeryjnego w kolorze czarnym, towarzyszył także mini-happening pt. "Sypiając z Gagą" w wykonaniu bohaterki wieczoru. Lady GaGa po przybyciu na miejsce ułożyła się w samej bieliźnie w butelce będącej wierną repliką flakonu jej perfum. "Śpiącą" piosenkarkę zaproszeni goście mogli dotknąć w dowolne miejsce...

26-letnia Lady GaGa reputację skandalistki zawdzięcza nie tylko sugestywnym teledyskom i występom na scenie, ale także kreacjom, w jakich pojawia się publicznie. Jej suknia z surowego mięsa, którą miała na sobie podczas ceremonii wręczenia nagród MTV w 2010 roku rozpętała burzę w międzynarodowej prasie. Każdą prowokację Lady GaGa zwykła tłumaczyć "własną wizją sztuki". Dyskografię piosenkarki zamyka wydany w maju 2011 roku album "Born This Way".