Scena będzie mieć 57 metrów szerokości, a wysokość wyniesie 19 metrów. – Musimy również przygotować 15 metrów specjalnego wybiegu, po którym będzie poruszać się Jennifer Lopez w trakcie wykonywania kolejnych utworów – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM. Na scenie i obok niej zostanie ustawionych 100 stopni schodów, po których w trakcie koncertu będzie przemieszczać się artystka.

Nagłośnienie na koncercie zostanie ulokowane w ośmiu punktach. – Można powiedzieć, że łączna moc nagłośnienia, licząc w końcówkach mocy, w całym paśmie to około 750 tysięcy wat – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. 

Bilety można kupować poprzez stronę Imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: Empik oraz Media Markt). Wejściówki kosztują od 99 do 699 złotych (loże VIP).

Dyskografię Jennifer Lopez zamyka album "Love " z kwietnia 2011 roku. 24 lipca ukazał się kompilacyjny zestaw, "Dance Again... The Hits". Ostatnio jej aktorskie umiejętności mogliśmy podziwiać w komedii "Jak urodzić i nie zwariować".