Pierwsze dziecko Robbiego Williamsa i Aydy Field przyszło na świat 18 września o 15.33, o czym dumny tata poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej. Para nie zdecydowała jeszcze, gdzie wychowa swoją córkę, którą pieszczotliwie nazywają Teddy. – Chciałbym, żeby moje dziecko miało angielski paszport, ale gdzie zamieszkamy całą rodziną? Nie wiem – wyjawił podczas wywiadu w radiu BBC brytyjski muzyk, którego żona jest obywatelką Stanów Zjednoczonych tureckiego pochodzenia.

Reklama

Robbie Williams i Ayda Field spotkali się w maju 2006 roku. Para wielokrotnie rozstawała się i do siebie wracała, aż zdecydowała się zawrzeć związek małżeński w sierpniu 2010 roku. Muzyk zaszczepił w swojej partnerce pasję do UFO - aktorka wzięła udział w zrealizowanym przez niego dla BBC filmie dokumentalnym o niezidentyfikowanych obiektach latających oraz brała czynny udział w badaniach terenu Trout Lake w Waszyngtonie pod kątem śladów wizyt przybyszów z odległych planet.

Obecnie Williams przygotowuje się do listopadowej premiery najnowszej płyty "Take The Crown" oraz serii koncertów promujących album.