Maria Peszek: Wszystko było bólem i chaosem. Chciałam umrzeć

| Aktualizacja:

Neurastenia, stany lękowe, trwająca kilkanaście tygodni bezsenność, napady paniki - tak Maria Peszek mówi o jednym roku ze swego życia. To, co wtedy przeżyła, znalazło się na jej nowej płycie. "Wszystko było bólem i chaosem. Chciałam umrzeć" - mówi artystka w rozmowie z "Polityką".

wróć do artykułu
  • ~zuzanka
    (2012-09-26 12:48)
    "Wszystko było bólem i chaosem. Chciałam umrzeć" - nie trzeba było sobie odmawiać!
  • ~Ht
    (2012-09-26 13:05)
    Podobno Kościuszko i Piłsudski nie płacili abonamentu. Co z nimi teraz zrobimy?
  • ~marta
    (2012-09-26 13:06)
    jak ja bym była taką "aktorką" i takimi "osiągnięciami artystycznymi" to też bym chciała umrzec
  • ~TUJ CHUSK
    (2012-09-26 13:12)
    Ta cholerna wizja smierci !!!
    Ten ********** PIS !!!
    Ta cholerna katastrofa !!!
    Te głupie trumny !!!
    K...wa nie da sie tu życ !!!
    Mario - dokąd mam Ci kupić bilet. Żakowskiemu też kupie.
    Madagaskar pasuje ???
  • ~adam
    (2012-09-26 13:12)
    "Wszystko było bólem i chaosem. Chciałam umrzeć" - nie trzeba było sobie odmawiać!

    :o) tak, tak, tak
  • ~POPOPO
    (2012-09-26 13:12)
    Tak wygląda degeneracja leminga !!!
    Wszystkich was to czeka.
  • ~s
    (2012-09-26 13:14)
    Nikt ci nie każe oddawać życia za ojczyzny, tak jak nie zmuszano do tego kolaborantów.

    Cóż...te wszystkie załamania to brak odniesienia do wartości.
  • ~james
    (2012-09-26 13:39)
    Czy to nie ciekawe, że dziewczyna/kobieta, która sama chciała(chcę??) odebrać sobie życie, poucza innych jak żyć?
  • ~as 11
    (2012-09-26 13:44)
    Talentu moja droga nie odziedziczamy w genach.
    Z tym sie trzeba urodzic.
    A moze czas poszukac innej drogi w zyciu ?
    Ludziom uszy pekaja od tego beczenia i plebejskich tekscikow !!!
  • ~@TUJ CHUSK
    (2012-09-26 13:45)
    Masz 100% racji ! Katastrofa żałośnie śmieszna a PiS jest reczywiście ch..owy. !!!
  • ~qqwwaa
    (2012-09-26 13:48)
    czy wszystkie dzieci artystow tez musza byc "artystami" w tym kraju ?
  • ~toitoi
    (2012-09-26 13:58)
    W Polsce jest zle , bo nie ma zdrowej konkurencji.
    Dzieci znanych osob sa "artystami" a praca w tv jest po znajomosciach.
    2 000 000 mlodych ludzi na emigracji.
  • ~aska
    (2012-09-26 13:58)
    niezwykle poruszającym wywiadzie opowiedziała Jackowi Żakowskiemu

    HA HA HA ALE SIĘ UŚMIAŁEM
  • ~zeppp
    (2012-09-26 14:03)
    Ma rację kobieta.Tez nie oddał bym życia, ani nawet włosa za ojczyznę o nazwie Polska.Ta ojczyzna nigdy mi nic nie dała.Sam zarabiam na siebie i rodzinę. Heimat tzw mała ojczyzna gdzie człowiek się rodzi, uczy, wychowuje, pracuje jest najważniejszy.Reszta to brudna polityka szafująca słowem patriotyzm.Tak Polacy po co wam polskie flagi na samochodach jak pracujecie na czarno, umrzecie na starość z głodu bez emerytury, za wszystko w tym kraju każe się wam bardzo dużo płacić, a Polska jest od brania tylko podatków, nic w zamian.
  • ~hynio
    (2012-09-26 14:18)
    Masakryczne ************** To krótki skrót wywiadu. I ważkie słowa. Warto je zapamiętać.
  • ~pismak
    (2012-09-26 14:25)
    żakowski, ten psudo dziennikarz hahahahahaha
  • ~Res
    (2012-09-26 14:29)
    Peszek , co za schamiała panienka, słownictwo - gorsze niż stajennego w majątku mego dziadka. Typowy okaz lumpensalonu III RP. Mentalność prymitywnego le minga.
  • ~cześć
    (2012-09-26 14:30)
    Stare wulgarne babsko. Ojciec genialny aktor, a toto próbuje być artystką na siłę, stąd te frustracje. Dawno powinna mieć jakąś rodzinę, dzieci, a nie łazić po mediach i mięsem rzucać. Odstaw Mario-Awario prochy i gorzałę, będziesz zdrowsza psychicznie i fizycznie. I czymś pożytecznym się zajmij, jak talentu nie styka.
  • ~fran
    (2012-09-26 15:01)
    to co robi świadczy o chorobie psychicznej
  • ~afrikanner
    (2012-09-26 15:13)
    to ta baba co mówiła że spier... z Polski?

Może zainteresować Cię też: