Popyt na Lanę Del Rey nie maleje. Kontrowersyjna artystka, której wizerunek i głos mają tyle samo zwolenników, co przeciwników, zdyskontuje sukces debiutanckiej płyty "Born To Die" wielką trasą koncertową, która rozpocznie się wiosną 2013 roku.

Reklama

Amerykanka wystąpi na warszawskim Torwarze 2 czerwca przyszłego roku. Zainteresowanie polskim koncertem Lany Del Rey od początku było ogromne. Po wyprzedaniu pierwszego kontyngentu biletowego, pojawiła się dodatkowa pula biletów na płytę oraz pojedyncze miejsca siedzące.

Organizator występu amerykańskiej gwiazdy w Warszawie, agencja Go-Ahead poinformowała 17 grudnia, że wszystkie bilety zostały wyprzedane po niespełna miesiącu od ogłoszenia wydarzenia.

Występ autorki przeboju "Video Games" na warszawskim Torwarze 2 czerwca 2013 roku nie będzie jej pierwszą wizytą w Polsce. We wrześniu tego roku Lana Del Rey zaśpiewała dwie piosenki podczas zamkniętej, transmitowanej przez TVP1 gali "Polacy z werwą". Po występie polski oddział wytwórni Universal wręczył piosenkarce podwójną platynową płytę za album "Born To Die".