– Nie żałuję swoich decyzji z przeszłości, bo one są częścią mnie – tłumaczy Jennifer Lopez. – Teraz jednak wiem, że te wszystkie sytuacje miały miejsce po części z mojego powodu i że muszę być ostrożniejsza.

Reklama

43-letnia wokalistka i aktorka dodała także, że nie ma pojęcia, dokąd zmierza jej związek z 25-letnim tancerzem Casperem Smartem. – Casper pomaga mi się podnieść po rozwodzie, który był dla mnie naprawdę trudnym, przygnębiającym doświadczeniem – wyjaśnia Lopez. – Po prostu jest przy mnie. Pytam go: "Dlaczego nie poznasz jakiejś dziewczyny w swoim wieku? Dlaczego ze mną jesteś?" i zastanawiam się, ile to jeszcze potrwa. W końcu za 10 lat będę już panią w średnim wieku, a on nadal będzie młody. Zresztą, faceci po dwudziestce lubią zaszaleć... takie właśnie myśli chodzą mi po głowie. Prawda jest taka, że nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Żyjemy chwilą, czujemy się ze sobą dobrze.

Dyskografię Jennifer Lopez zamyka album "Lovei" z kwietnia 2011 roku. Aktorski talent Amerykanki mogliśmy podziwiać ostatnio w komedii "Jak urodzić i nie zwariować".