Justin Bieber wrócił z Polski i... chciał pobić sąsiada

| Aktualizacja:

W poniedziałek gwiazdor muzyki pop Justin Bieber dał koncert w Łodzi, wzbudzając entuzjazm fanów i fanek. Po powrocie z Polski piosenkarz wywołał awanturę w swoim domu w Kalifornii, gdzie miał zaatakować i grozić swoim sąsiadom.

wróć do artykułu
  • ~klaudia
    (2013-03-27 18:48)
    jak było na koncercie JB ?
  • ~Bader
    (2013-03-27 21:32)
    A dziwicie się Putinowi że wsadził do pudła idiotki rozrabiające w kościele. Są na świecie jeszcze kraje gdzie palant zawsze może liczyć na solidne lanie. I tak trzymać. Z Bibera idioty przy sprzyjającym wietrze wyrośnie Biber bandyta.
  • ~koki
    (2013-03-28 08:15)
    dotarło do niego, że jest sławny i może. zerknijcie na naszych polityków, po mordach też lali, pamiętam zdjęcia, opryskliwość, chamstwo, to wieczne poczucie wyższości. ale nie tylko oni. pamiętacie Panasewicza podczas koncertu w którym rzucił butelką w tłum, a kolega gitarzysta pochwalił się swoja gruchą? debile biorą z siebie przykład. brali i będą brać. i tyle.
  • ~MASS TURBATOR
    (2013-03-28 07:26)
    JUSTYNA BIMBER ZMIĘDLIŁA MÓZGI TĘPYCH NASTOLATEK I PO-KAZAŁA CO POTRAFI W DOMU. TAKI SAM SZCZAW JAK PALIKOT I TUSK.
  • ~v
    (2013-03-28 07:12)
    Skończy jak Jackson - który zamiast choć jednego przyjaciela, miał SZTAB doradców i asystentów, dobrze piszesz - jak już wszyscy zarobią, a on się wykończy, zostawią go jak wyciśniętą szmatkę, smutne ;(
  • ~Justin B.
    (2013-03-28 07:02)
    Kocham was Rosja! Jesteście jedwabiści!
  • ~muzykant
    (2013-03-28 06:11)
    Już sam nie wiem kto ja jestem i ile mam lat , tak zakręcone mam w
    d
    u
    p
    i
    e
  • ~muzykant
    (2013-03-28 06:09)
    witam
    jestem chlopakiem, mam 16 lat i boje sie ze jestem gejem. przegladalem forum, ale i tak nie wiem co mam dalej o tym myslec. poniecaja mnie filmy erotyczne z facetami, wiec przestane je ogladac. jednak moj pociag do facetow jest troche \"inny\" - mianowicie w facetach podoba mi sie tylko to, co powyzej pasa (twarz, miesnie, cialo itp.) a reszty (np. penisa) po prostu sie brzydze. jak kazdy nastolatek miewam sny erotyczne, ale wylacznie z facetami, co mnie najbardziej niepokoi. mam wielu przyjaciol i jeden z nich bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zalezy. jedank ten chlopak to jedyny facet, ktory mi sie podoba i mnie podnieca. nigdy mu tego nie powiem i jest mi przez to ciezko. oprocz niego podobaja mi sie dziewczyny, do ktorych nie czuje jednak zbyt duzego pociagu seksualnego, ale przyznam, ze calowanie sie z ladnymi dziewczynami jest fajne. byc moze wynika to z tego ze raczej nie mialbym zbyt duzych szans u zadnej ladnej dziewczyny. teraz jak juz wiecie kilka rzeczy na moj temat, to mam nadzieje, ze ktos z was to zrozumie i pomoze mi odpowiedziec na najbardziej dreczace mnie pytanie w moim zyciu - \"czy jestem gejem?
  • ~muzykant
    (2013-03-28 06:08)
    witam
    jestem chlopakiem, mam 86 lat i boje sie ze jestem gejem. przegladalem forum, ale i tak nie wiem co mam dalej o tym myslec. poniecaja mnie filmy erotyczne z facetami, wiec przestane je ogladac. jednak moj pociag do facetow jest troche \"inny\" - mianowicie w facetach podoba mi sie tylko to, co powyzej pasa (twarz, miesnie, cialo itp.) a reszty (np. penisa) po prostu sie brzydze. jak kazdy nastolatek miewam sny erotyczne, ale wylacznie z facetami, co mnie najbardziej niepokoi. mam wielu przyjaciol i jeden z nich bardzo mi sie podoba i bardzo mi na nim zalezy. jedank ten chlopak to jedyny facet, ktory mi sie podoba i mnie podnieca. nigdy mu tego nie powiem i jest mi przez to ciezko. oprocz niego podobaja mi sie dziewczyny, do ktorych nie czuje jednak zbyt duzego pociagu seksualnego, ale przyznam, ze calowanie sie z ladnymi dziewczynami jest fajne. byc moze wynika to z tego ze raczej nie mialbym zbyt duzych szans u zadnej ladnej dziewczyny. teraz jak juz wiecie kilka rzeczy na moj temat, to mam nadzieje, ze ktos z was to zrozumie i pomoze mi odpowiedziec na najbardziej dreczace mnie pytanie w moim zyciu - \"czy jestem gejem?
    Lubie ANAL
    Wasz gej muzykant
  • ~iwan
    (2013-03-28 02:31)
    Dziękujcie mu i uwielbiajcie młode Rosjanki z miasta Łodzi! On jest cudowny i kocha Rosję!
  • ~bumerang
    (2013-03-28 02:04)
    Młody ćpun któremu do głowy uderza tak jak lemingom duma z bycia Jurepejczykami.
  • ~muzykant
    (2013-03-28 01:11)
    "Justin Bieber wrócił z Polski i... chciał pobić sąsiada"
    Od PiSdzielców sie tego pewnie nauczył. Justin, nie wierz prezesowi!
  • ~ajax
    (2013-03-27 23:43)
    Kto to jest w ogóle ten Biber???
  • ~to go czeka
    (2013-03-27 23:22)
    Zle skonczy ten mlody dupek , narazie pompuja go bo musi caly sztab zarobic ,ale przyjdzie taki dzien ,ze zostanie goly i wesoly ,albo sie zacpa jak inni.
  • ~ach
    (2013-03-27 21:56)
    Gdyby w Polsce tak traktowano prawo, byłby raj.
  • ~piksel
    (2013-03-27 21:40)
    Nic dziwnego. Był w Polsce krótko, ale wystarczyło by nasiąkł łobuzerstwem i chamstwem sympatyków PO i Palikota.
  • ~old kino fan
    (2013-03-27 20:44)
    Zal mi ze Bruce Lee nie zyje a Chuck Norris juz za stary...to bym ich naslal na tego chama-goowniarza!
  • ~perla
    (2013-03-27 18:54)
    won z gnojami
  • ~belieber
    (2013-03-27 18:35)
    DLACZEGO WY NIE POKAŻECIE CAŁEJ PRAWDY I DLACZEGO TAK WSZYSTKO WYOLBRZYMIACIE ?! "zasłabł na koncercie" - czy to coś złego ? Ma koncerty kilka razy w tygodniu mógł po prostu zasłabnąć z przemęczenia! A proszę bardzo dlaczego Justin naskoczył na paparazzi: https://pbs.twimg.com/media/BFAPd5HCQAA4JSE.jpg:large Paparazzi wyzwał go: ********** mały penisie! ********** do swojej pieprzonej Ameryki! Justin: Co Ty powiedziałeś? Co Ty ***** powiedziałeś? ( i ochroniarze go złapali ) Paparazzi: mały ****** W internecie jest też filmik na którym doskonale to wszystko słychać. NIENAWIDZĘ WAS PAPARAZZI ZROBICIE WSZYSTKO ŻEBY POZBAWIĆ CZŁOWIEKA PIENIĘDZY, WŁASNEGO ZDANIA I WSZYSTKIEGO CO MA! DLACZEGO NIE UJAWNICIE WSZYSTKIEGO ?! JAK MACIE KŁAMAĆ I PROPAGANDOWAĆ NIENAWIŚĆ TO LEPIEJ NIC NIE MÓWICIE O CZŁOWIEKU, O KTÓRYM NIC NIE WIECIE! dziękuje.
  • ~tacy szybko zaczynają...
    (2013-03-27 20:11)
    i szybko kończą.