Skórzana kurtka z futrzanymi rękawami, czarne leginsy i... buty na wysokim obcasie – w takim stroju amerykańska piosenkarka Lady GaGa udała się we wtorek zajęcia jogi do nowojorskiego Bikram Yoga Center.

Reklama

Spacer w obuwiu na obcasie zaskoczył wielbicieli autorki przeboju "Just Dance". Zaledwie przed kilkoma dniami Lady GaGa – która w lutym poddała się operacji biodra – ogłosiła nabycie nowego wózka inwalidzkiego. Po słynnym dwukołowcu z 24-karatowego złota, gwiazda z okazji swych 27. urodzin sprawiła sobie pojazd przygotowany przez luksusową markę Luis Vuitton.

Pojawiając się na ulicy w szpilkach Lady GaGa ponownie dowiodła swego lekceważącego podejścia do własnego zdrowia. Wspomniane zapalenie biodra, które wymagało ingerencji chirurga było wynikiem zaniedbania z jej strony - mimo narastającego bólu gwiazda kontynuowała swoje tournee koncertowe aż do momentu, gdy nie była w stanie podnieść się z łóżka o własnych siłach.

Ochroniarze Lady GaGi wykazali się jednak większą roztropnością i podczas spaceru gwiazdy w obuwiu, nie mającym nic wspólnego z ortopedycznym, trzymali jej słynny wózek w pogotowiu...