Występ Beyoncé rozpoczął się chwilę po godzinie 23.15. utworem "Run the World (Girls)", podczas którego artystka dała popis zarówno swoich wokalnych oraz tanecznych umiejętności. – Chcę podziękować wam za waszą lojalność i jednocześnie dedykować piosenkę, którą zawsze śpiewam z myślą o moich fanach – zapowiedziała Beyoncé, tuż przed wykonaniem utworu "Flaws and All".

Fani, którzy wypełnili po brzegi Stadion Narodowy, wraz z gwiazdą śpiewali jej największe przeboje m.in. "Crazy in Love "Irreplaceable", "Single Ladies", "Baby Boy". Beyoncé nie dała im chwili wytchnienia co rusz podgrzewając atmosferę. – To show, podczas którego macie się zatracić; tańczcie, śpiewajcie, chcę was słyszeć – namawiała gwiazda.

Dynamiczne układy choreograficzne, w które artystka wkładała tyle samo serca, co w śpiew, spektakularne stroje, które piosenkarka zmieniała dziewięć razy, liczne wizualizacje i iluminacje stworzyły tego wieczora spektakularne widowisko. Koncert zakończył utwór "Hello". Szczęśliwcy mogli zdobyć autograf gwiazdy i uścisnąć jej rękę.

– Świetnie się dziś z wami bawiłam. Dziękuję i obiecuję, że jeszcze do was przyjadę, wracajcie bezpiecznie do domu – powiedziała gwiazda żegnając rozentuzjazmowaną polską publiczność.

Koncert Beyoncé zapowiadany był jako największe wydarzenie szóstej edycji Orange Warsaw Festival. Występ był częścią światowej trasy koncertowej "The Mrs. Carter Show".