Zbigniew Preisner apeluje do Joanny Moro: Niech pani nigdy więcej już nie śpiewa

"Ta pani po prostu nigdy nie powinna śpiewać" – tak o opolskim występie Joanny Moro mówił Zbigniew Preisner w programie "Drugie śniadanie mistrzów" na antenie TVN24.

wróć do artykułu
  • ~sympatyk
    (2013-06-22 02:01)
    Chyba najlepiej będzie, jeśli ten pan sam posłucha swojego wewnętrznego głosu i przestanie komponować, bo innym nie warto radzić tego, co sobie nie jest miłe.
  • ~Śmieciarz
    (2013-06-21 10:57)
    Preisner (Kowalski) niech pan już nigdy nie pisze "muzyki" i nie wypowiada się na temat spraw Polski i polityki. Zamilcz śmieciu!!!
  • ~JW
    (2013-06-20 17:03)
    To wszytko z zawiści. Pani Joasiu proszę się nie przejmować, to wszystko przez to, że na szczęście nie należy Pani do kręgu wzajemnej adoracji Preisnerów, Mozilów czy innych Zapendowskich. Przede wszystkim gratuluje odwagi :) Co innego jakby Pani była wokalistką. Ciekawe jakby to zaśpiewała Edyta Górniak, ale tego się nie dowiemy bo ona stchórzyła! Ta cała kompanija po prostu musiała znaleźć pretekst aby wylać na Panią swój jad.
  • ~dodek
    (2013-06-20 08:36)
    Nie mógł mistrz powiedzieć tego też pani Nimenównie. A dlaczego w kwesti tej drugiej pani milczy Zapendowska? Coś wybiórczo się zrobiło.
  • ~kazik
    (2013-06-19 19:03)
    Wykonawca piosenki niema nic do gadania czy inny wykonawca bedzie wykonywal ta sama piosenke .O tym decyduje kompozytor bo on dostaje kase za kazde wykonanie
  • ~Kompozytor
    (2013-06-18 15:22)
    Panie Zbigniewie Preisner a może Pan powinien to zaśpiewać,ciekawe co by wyszło...chyba nici z worka.
  • ~nata
    (2013-06-18 14:44)
    kupiłam płytę- jest super!!1-polecam.. Proponuję zaśpiewać naszym profesjonalistom bez pleybecu- to dopiero porażka. Pozdrawiam wszystkich złośliwych i zazdrosnych!!!
  • ~Wacuś
    (2013-06-18 14:34)
    "Drugie śniadanie mistrzów" to zlot takich mistrzów jak i prowadzący. Preisner, sierotka, w życiu nie skomponował czegoś, co zyskałoby śladowe uznanie w porównaniu do A.German i ani on, ani grono jego przylubasów, w życiu nie umiało zaśpiewać niczego. Umiało co najwyżej posmęcić na pół oktawy pod brzdękanie. Preisner - spieprzaj dziadu!
  • ~marysia
    (2013-06-18 09:46)
    Pani Joanna tylko zagrała Annę German a nie ją jest.Taki głos jak miała German to się zdarza raz na sto lat,a pani Moro tylko zaśpiewała jak umiała najlepiej i dziękujemy jej za to. Uważam ją za kobietę piękną i z klasą,taka jaką była też nieodżałowana Anna German.
  • ~sokular
    (2013-06-18 09:02)
    Ma rację ona nie ma słuchu muzycznego.Pewien procent ludzi ma ten brak-nie zapamiętuje melodyki i fałszuje i tu był naprawdę dramat i to na otwarciu tak dużej imprezy..skrzywdzono ją i nas,dla mnie to było masakryczne przeżycie jak można tak paprać dorobek A. German.
  • ~kapitan NEMO
    (2013-06-18 08:15)
    Preisner niech si,ę zajmie tym na czym się zna, a więc muzyką, a nie smędzeniem o polityce w TVN.24
  • ~Dyzio
    (2013-06-18 08:01)
    --- taki Alojzy i jaka kultura w internecie
  • ~janzio2
    (2013-06-18 07:58)
    ja też tego badziejstwa nie oglądam latami ale pseudo ;kompozytor" też nie powinien mieć głosu a jesli chodzi o złodziejstwo to prym wiedzie rodowicz nie dosyć, że ukradła kolorowe jarmarki to zdobyła pierwszą nagrodę to samo miejsce ma cicha woda pana Kurtycza nawet śmieć się nie zapytała czy może zaśpiewać wiem bo znajoma rozmawiała jakiś czas temu z panem Kurtyczem żenada grube stare potworne babsko afe
  • ~der
    (2013-06-18 07:55)
    Preisner,kto to jest bo o tej Pani już słyszałem i to dużo dobrego.Tyle razy ludzie tu na forum napisali,że mają swój kraj jak im źle w Polsce i tam niech sobie komentują jeden na drugiego.
  • ~viktor
    (2013-06-18 07:12)
    Czym Państwo się tak podniecają? Każdy jako tako osłuchany i nie głuchy muzycznie człowiek od dawna nie ogląda a tym bardziej nie słucha transmisji z Opola - po prostu się nie da.Proszę mi wierzyć co roku próbuję ale jestem w stanie wytrzymać do 10 minut - ŻENADA
  • ~observer
    (2013-06-18 06:43)
    A Pan Panie Preisner niech już więcej niczego nie komponuje.
  • ~Bach J.S.
    (2013-06-18 06:09)
    I co z tego że Niemenówna zaśpiewała i wywyła więcej fałszów skoro przemilczała durnotę, głupotę i nieudolność peło i próbowała fałszując dosolić pisowi.
  • ~kuna
    (2013-06-18 00:43)
    Nie opowiadajcie głupot. Preisner to b.dobry kompozytor, a jak ktos tu pyta o inne jego utwory, to niech sobie pochodzi po youtube: seria kolęd, piosenka do filmu "Tajemniczy ogród" itd. A ze Moro nie umie spiewac, to się dało słyszeć. A za co Golce zebrali tyle nagród? Miernoty nie osiągnęli nawet sredniej ale w Polsce zawsze znajda sie jacys, którym sie należą nagrody chocby pokazali byle co. A Korcz? przeciez jemu udają się trzy piosenki na sto, ale za to wielki autorytet. Na jego miejscu powinien siedziec Andrzej Zielinski albo Seweryn Krajewski - to sa kompozytorzy z prawdziwego zdarzenia.
  • ~red
    (2013-06-18 00:21)
    To tak, jak Pan na polityce.
    A jednak o zgrozo, zabiera głos.
  • ~Alojzy
    (2013-06-18 00:12)
    Dopóki nie korzystałem z Internetu, nie wiedziałem że za świecie jest tylu idiotów.
    Żal doope ściska jak się was czyta