Agent Kanadyjki, Mike Heller, zdradził pod koniec czerwca na Twitterze, że jego podopieczna lada dzień wyjdzie za mąż. Dziś wiemy już, że para złożyła przysięgę 1 lipca na oczach 110 gości. Panna młoda miała na sobie czarną suknię od Monique Lhuillier, podczas ceremonii płonęły setki świec, a świętowanie zaślubin trwało aż trzy dni.

Reklama

Chciałam, aby to były takie szalone, krótkie wakacje i niezapomniane doświadczenie dla naszych gości – oznajmiła Avril Lavigne. – Planowałam ten ślub od bardzo dawna, Chad dał mi absolutną swobodę. Teraz mamy nadzieję, że spędzimy ze sobą resztę życia i że niebawem założymy rodzinę.

Wokalista Nickelback poznał Lavigne w studiu, podczas pracy nad jej płytą. Kanadyjka tak mocno spodobała się 38-letniemu Kroegerowi, że po miesiącu znajomości – czyli w sierpniu 2012 roku – poprosił ją o rękę. Lavigne ma już za sobą jedno małżeństwo, z muzykiem Deryckiem Whibleyem. Dorobek artystki zamyka krążek "Goodbye Lullaby" z marca 2011 roku, a Chada Kroegera i Nickelback – "Here and Now" z listopada 2011. 2 listopada grupa Nickelback zagra na warszawskim Torwarze.