Amerykański zespół na Ukrainie: F...k Russia!

| Aktualizacja:

Muzycy amerykańskiej grupy Bloodhound Gang nie będą dobrze wspominać tournee po Ukrainie i Rosji. Podczas koncertu w Odessie 31 lipca basista Evil Jared Hasselhoff najpierw włożył rosyjską flagę w spodnie, a następnie rzucił ją w kierunku publiczności.

wróć do artykułu
  • ~Jan Bohynski
    (2013-08-03 20:56)
    Szukasz guza ? To go znajdziesz. Reklama dzwignia handlu. Nigdy nie slyszalem o tym zespole, a teraz juz wiem o nim wszystko. Mimo to, dysku nie kupie. JB.
  • ~any
    (2013-08-03 21:45)
    A co na to Jozef Bak?
  • ~JARO WROC!!!!
    (2013-08-03 21:46)
    Dlaczego nie oddano lapowki poslance Sawickiej? Jesli jest niewinna to sad powinien jej oddac pieniadze z lapowki, bo to przeciez byly wyedy juz jej pieniadze.
  • ~kinky
    (2013-08-03 22:19)
    ~Jaro
    yyyyyy, a co to ma wspólnego z tym tekstem? Bo nie jarzę. Przytomny jesteś?
  • ~cypis
    (2013-08-03 22:34)
    Thusek z Sikorem kazali by ich jeszcze przeprosić, a Pedroń z Palikoniem zrobiliby im laseczkę. Widać , że Rosja to kraj który się szanuje.
  • ~aplauz
    (2013-08-03 22:49)
    ma koleś jaja, brawo! tylko że może skonczyć jak Lew Trocki... sowieci nie wybaczają..
  • ~eedek
    (2013-08-03 23:28)
    Grali na Ukrainie a rosyjska prokuratura już prowadzi śledztwo. Wszystko jasne.
  • ~pytanko logiczne
    (2013-08-04 01:54)
    A co by było, gdyby tak wsadzili flagę w kupę???
  • ~patriota do kwadrata
    (2013-08-04 03:36)
    Parszywy, zapasiony, ochydny. Jak takie odpady moga w ogole miec sluchaczy? Chyba wsrod takich samych, jak oni. A jakby tak polska flage do dupy wlozyli, tez by bylo wesolo? Moze juz to zrobili, tulko nie wiecie? Jego bracia nie robia Polakom dobrej opinii w USA. A wlasnie , dlaczego nie sprobuja narobic na swoja flage np. w Texasie i zaprosic na wystep G .W. Busha i jego tatusia? Obama tez mialby ubaw. Mozliwosci jest wiele. Jeszcze jest Tel Aviv i flaga polska. Na dobry pocztek.
  • ~diva
    (2013-08-04 03:43)
    Znany z niecodziennego zachowania na scenie? Mozna to tak ujac. Zaproscie go do nas. Jest szansa, ze n...a na polska fage. I zaloze sie, ze tez bedzie mial oklaski , najwiecej wsrod swoich. Jaki kraj , taki zespol.
  • ~rolka
    (2013-08-04 05:49)
    Czy ci , co popieraja to zachowanie tez byliby sklonni zlopac ta falge, ktora ta malpa nie wlozyla do spodni, ale wytarla sie nia. Widac to na youtubie. Czy jego papier toaletowy( uzyty) tez jest ukraincow relikwia? Fuj, zaplacic za pojscie na tzw. koncert i dostac w pysk materialem, ktorym idol sie podtarl. Wysoka klasa i wykonawcow i widowni.
  • ~gabka
    (2013-08-04 06:40)
    Sam basista jest jednym smierdzacym g-wnem .Ohyda
  • ~gabka
    (2013-08-04 06:45)
    Zabawny teledysk? jutro n-sra na flage np. polska ,ciekawe czy bedzie to juz takie zabawne i humorystyczne. Chamow trzeba gonic a nie zapraszac.
  • ~Rosjanin
    (2013-08-04 07:58)
    Bardzom dobrze tak należy traktować ta hamerykańska swołocz.To tylko zasrane poolaczki liżą im g-a i mówią, że są to cudowne wedlowskie czekoladki.
  • ~Marekk
    (2013-08-04 10:24)
    Na zdjeciu nie jest wokalista a DJ zespolu !
  • ~ROM
    (2013-08-04 11:39)
    moga przyjezdzac do POlski i profanowac polska flage ,NABIJAC SIE Z KATOLIKÓW I POLSKICH WARTOSCI ,jak to robi TVN ,
    TYLKO wczesniej musza zadeklarowac miłosc do PO ,I DO jedynego słusznego wodza "słonca PERU
  • ~VICTORIA
    (2013-08-06 15:39)
    przeciez wsadzil rosyjska flage w dupe ku wielkiej radosci Ukraincow. Ruskich nienawidza WSZYSCY!!!
  • ~victoria
    (2013-08-06 15:45)
    Hey rosjanin, zamiast opluwac Polakow ty ruska kanalio, radze szybciutko zabrac zie za jezyk chinski, rosyjscy niewolnicy byli pod mongolami przesz polowe millenium [500 lat], a teraz kolej na knut i calkowite poddanstwo Chinom...
  • ~victoria
    (2013-08-06 16:01)
    Moze, Amerikanin, wyciarajac dupe ruska flaga probowal uczyc ruskich jak uzywac papier toaletowy, rzec calkowicie nieznana w barbarzynskiej rosji...Putin powinien PODZIEKOWAC AMERYKIANINOWI, ZA PROBE 'UCYWILIZOWANIA ROSJI...
  • ~qwert2
    (2015-03-07 13:24)
    A ja mowie i powtarzam FU.. hAmeryka/USA, bo to satanisci,sekciarze i demony w jednym.Na ulicach tylko narkotyki,bron,prostitucja,wynioslosc,ateizm,satanizm na kazdym kroku.Lubie wypic ruska wodke niz Jack-a albo inny Bourbon,zeby juz nie mowic ktore kobiety sa ladne a ktore NIE. Ooo!

Może zainteresować Cię też: