Miley Cyrus i Kellan Lutz nieźle się razem bawili w Las Vegas. Nic więc dziwnego, że tabloidy doszukują się romansu.
W ubiegły piątek para bawiła się razem przez całą noc w Las Vegas na otwarciu klubu Beacher's Madhouse. Miley Cyrus i Kellan Lutz przybyli wprawdzie osobno, ale finał imprezy zaliczyli razem. Miley przyjechała z showmanem Jeffem Beacherem, a Lutz z przyjaciółmi. Początkowo para siedziała przy osobnych stolikach, ale po godzinie 2 nad ranem 28-letni aktor znalazł się już przy VIP-owskim miejscu Miley Cyrus.
– zdradza naoczny świadek. –
Miley Cyrus ostatnio rozstała się z Liamem Hemsworthem, z którym była nawet zaręczona. Kellan Lutz zdobył sławę grając w sadze "Zmierzch". Niedawno zakończył zdjęcia do filmu o Herkulesie, w którym gra główną rolę.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane
Zobacz
|