Dziennik Gazeta Prawana logo

Gwen Stefani spodziewa się kolejnego dziecka. Co dalej z No Doubt?

21 stycznia 2014, 09:49
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Gavin Rossdale i Gwen Stefani
Gavin Rossdale i Gwen Stefani/AP
Gwen Stefani i jej mąż Gavin Rossdale będą mieli syna.

Wokalistka No Doubt wyjawiła, iż jej trzecie dziecko będzie chłopcem. Gwiazda przekazała szczęśliwą nowinę za pośrednictwem Instagramu, publikując zdjęcie opatrzone tagiem "#itsaboy" (to chłopiec) i pisząc "Chciałam oddać koronę, ale nadal jestem królową domu".

Gwen Stefani poślubiła lidera Bush w 2002 roku. Ich pierwszy syn, Kingston, urodził się w 2006 roku. Jego młodszy brat, Zuma, przyszedł na świat dwa lata później. Rossdale jest też ojcem 24-letniej Daisy Lowe ze związku z Pearl Lowe. Jedyna solowa płyta wokalisty i gitarzysty to "WANDERlust" z czerwca 2008 roku. We wrześniu 2011 roku ukazał się piąty album zespołu Bush, "The Sea of Memories". Stefani samodzielnie wydała dwa krążki – "Love. Angel. Music. Baby." (2004) i "The Sweet Escape" (2006). Formacja No Doubt powróciła we wrześniu 2012 wydawnictwem "Push and Shove".


Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj