Na oficjalnym facebookowym profilu Tomasza "Kowala" Kowalskiego pojawiła się informacja, że wokalista przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki, ale stabilny.

Reklama

Do wypadku doszło w niedzielny wieczór 8 czerwca w Dobroszycach w województwie dolnośląskim. Jadący na motocyklu Tomasz Kowalski zderzył się z samochodem prowadzonym przez 19-latka, który wymusił pierwszeństwo. Wokalista przeszedł poważną operację.

Tomek trafił do jednego z wrocławskich szpitali, gdzie przeszedł trudną operację. Aktualnie Jego stan jest stabilny, pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów – taki wpis pojawił się na oficjalnym profilu Tomasza "Kowala" Kowalskiego na Facebooku we wtorek wieczorem. – Rodzina i zespół proszą o wsparcie duchowe oraz poszanowanie prywatności Tomka jak i Rodziny. Na bieżąco będziemy informować o stanie Tomka – pisali wcześniej krewni wokalisty i muzycy jego zespołu FBB.

W związku z wypadkiem w Teatrze Śląskim odwołano czerwcowe spektakle "Skazanego na bluesa", w którym Tomasz Kowalski grał główną rolę Ryszarda Riedla oraz najbliższy koncert FBB.