Według najświeższych zapewnień rockmanki, zespół szykuje się na 2015 rok. Do Courtney Love mieliby dołączyć gitarzysta Eric Erlandson, perkusistka Patty Schemel i basistka Melissa Auf Der Maur. – Ja Melissa, Patty i Eric mamy za sobą kilka prób – przekonuje gwiazda.

Reklama

W planach jest nie tylko trasa, ale i nowy materiał. – Musimy nagrać muzykę, która będzie pasować do dzisiejszych czasów – dodaje. – Potrzebujemy współczesnego producenta. Nie będę bazować tylko na starociach. Mam świetne relacje z Melissą, Patty i Erikiem. Na tym etapie życia nie mam wrogów. Nie chowam żadnej urazy.

Dowodzona przez Love grupa Hole powstała w 1989 roku. Rockowa kapela zadebiutowała po 2 latach krążkiem "Pretty on the Inside". Kolejnym był "Live Through This" (1994) z przebojami "Violet", "Miss World" i "Doll Parts", a następnie wydana po 4 latach płyta "Celebrity Skin". Zespół wrócił w kwietniu 2010 roku krążkiem "Nobody's Daughter". W składzie poza wokalistką znaleźli się wówczas Micko Larkin (gitara), Shawn Dailey (bas) i Stu Fischer (perkusja).