Nick Cannon jakoś radzi sobie z rozstaniem z diwą i ma już nową ukochaną, Nicole Murphy. Carey była podobno bardzo poruszona, gdy widziała ojca swych dzieci na walentynkowej randce z inną. – Mariah uważa, że Nick jest z Nicole, by zrobić jej na złość – wyjaśnia informator. – Słyszała, że się spotykają, ale w Walentynki wręcz paradował przed nią z Nicole, co uznała za bardzo słabe.

Para rozstała się w sierpniu 2014 roku po 6 latach małżeństwa. Wokalistka poznała swego małżonka na planie teledysku. Występował on gościnnie w wideo do przeboju "Bye Bye" Mariah. Pobrali się w kwietniu 2008 roku. W 2011 roku na świat przyszły ich dzieci Monroe i Moroccan Scott.

Nick Cannon w grudniu wniósł pozew o rozwód z Mariah Carey. Intercyza, którą artyści podpisali, zawiera klauzulę poufności. Żadna ze stron nie może publicznie opowiadać o małżeństwie i rozwodzie, gdyż grożą im za to kary finansowe.

Cannon właśnie pracuje nad nową płytą. Poprzednia, "White People Party Music", ukazała się w kwietniu 2014 roku. Jego aktorski dorobek zamykają role w serialu "Brooklyn 9-9" i telewizyjnym filmie "Drumline: A New Beat". Ostatni longplay Mariah Carey, "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" pochodzi z maja 2014 roku.