Dziennik Gazeta Prawana logo

Ed Sheeran w elektronicznych klimatach. Jak wam się podoba?

31 marca 2015, 09:24
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Ed Sheeran
Ed Sheeran/Shutterstock
Pierwszy taneczny utwór Eda Sheerana został zaprezentowany w Miami.

Angielski popowy wokalista postanowił spróbować sił w elektronicznych klimatach, dokładniej w gatunku EDM. Muzyk nawiązał więc współpracę z Martinem Garriksem. Efektem nagranie "Rewind, Repeat It". Numer miał premierę w miniony weekend, podczas Ultra Music Festival w Miami.

W czerwcu 2014 roku Ed Sheeran wydał swój drugi longplay, "x". Muzyk został wybrany najlepszym brytyjskim wokalistą 2015 na BRIT Awards.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj