Zdaniem Morgena, w nieżyjącego rockmana mógłby wcielić się Jared Leto. – Jared Leto jakiś czas temu brał udział w przesłuchaniach – opowiada reżyser. – Nigdy tego nie oglądałem i może jest już trochę za stary, ale jest muzykiem i jest trochę podobny, myślę, że kupiłbym go jako Kurta. Chociaż artysta wyobraża sobie obsadę, nie jest przekonany do idei biografii. – Chyba tak naprawdę nikt nie powinien zagrać Kurta – przyznał. – Nie powinien powstać film fabularny o Kurcie.

Reklama

"Cobain: Montage of Heck" to dokument zawierający mieszankę prywatnych archiwów frontmana Nirvany oraz nigdy wcześniej nieprezentowanych domowych nagrań wideo. Film pokazany zostanie 23 kwietnia w sieci Multikino.

Kurt Cobain popełnił samobójstwo 5 kwietnia 1994 roku. Jared Leto pracuje obecnie na planie filmu "Suicide Squad", gdzie gra Jokera. Dorobek grupy gwiazdora, Thirty Seconds to Mars, zamyka album "Love, Lust, Faith and Dreams" z maja 2013 roku. 4 maja kapela zagra w hali Ergo Arena (Gdańsk/Sopot). Artysta otrzymał Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie".