21-letnia wokalistka i 27-letni raper byli razem od sierpnia 2014 roku. Po 8 miesiącach para ogłosiła, że się rozstaje. – Zależy im na sobie i pozostaną przyjaciółmi – przekonywali jeszcze na początku tygodnia przedstawiciele muzyków. – Prosimy media o uszanowanie ich prywatności.

Serwis TMZ dotarł jednak do osób z otoczenia gwiazd i jak się okazuje, za rozstaniem stał Big Sean. Zerwał on z młodszą o 6 lat Arianą, ponieważ była zbyt niedojrzała. – To on musiał cały czas do niej jeździć i latać – opowiada informator. – Podróżował 10 razy więcej niż ona. Grande raz błagała go, by wydał dziesiątki tysięcy dolarów na prywatny odrzutowiec i odwiedził ją. On pochodzi z biednej rodziny i takie wymagania były dla niego oznaką niedojrzałości.

W lutym ukazała się najnowsza płyta Big Seana, "Dark Sky Paradise". Ostatni album Ariany Grande, "My Everything", miał premierę w sierpniu 2014 roku. Gwiazda pracuje na planie serialu "Scream Queens" Ryana Murphy'ego, gdzie zagra u boku Emmy Roberts, Jamie Lee Curtis i Lea Michele.