"Nasz Dziennik": Protesty przeciwko koncertowi Conchity Wurst

Emocje wokół kieleckiego koncertu Conchity Wurst. Przeciwko występowi austiackiej drag queen, zwyciężczyni Eurowizji 2014 protestuje ponad 4 tysiące internautów - pisze "Nasz Dziennik".

wróć do artykułu
  • ~Ewa P.
    (2015-06-15 12:32)
    Kochany Ciemnogrodzie, kto Cię pod lufą pistoletu zmusza do oglądania czegoś, czego oglądać nie chcesz?

    Proszę o dokładne dane osobowe i adres, już my, strażnicy Twojej moralności, zrobimy z nim porządek.
  • ~kowalski
    (2015-06-13 16:54)
    Ale syf!
  • ~putto
    (2015-06-13 09:22)
    Z troski o wrażliwych obywateli władze powinny zarządzić oglądanie przerodzenia Wurst Konczity, wtedy rozdygotane nerwy purystów nasyciły by się, wiadomo by było jaką ma naprawdę płeć bo ubiór o niczym nie świadczy, a naszych biskupów informuje że Pan Bóg panuje nad sytuacją i wie że Konczita śpiewa i gromu nie rzuca
  • ~iustus
    (2015-06-13 00:08)
    Kard Christopha Schoenborna sam wyglada na 100% geja w geju i od daawna reprezentuje ich interesy§
  • ~Cynti
    (2015-06-12 22:31)
    Nie wpuszczać tego obrzydlstwa. Gdyby to zwierze w kiecce zgolilo brodę i wąsy nie budziły tak obrzydlwych wrażeń i emocji. Z tym zarostem jest odrazajacy.
    Całkiem niezłe śpiewa, czy musiał epatowac wyglądem, czy taki znak czasów, ze tylko nienormalni w nienormalnej już UE maja szanse zaistnieć?
  • ~jezry777
    (2015-06-12 20:38)
    Niech ks. biskup zaapeluje do wiernych niech nie idą , a nie wyręcza się władzą , jak nikt nie pójdzie to koncertu nie będzie , równie dobrze ateiści mogliby rządać zakazu procesji w Boże Ciało
  • ~Co to ma PIS
    (2015-06-12 20:03)
    Stale straszycie PIS buraki ,Uwielbiam ją piękny głos Szkoda ze nie we Wrocławiu.Bo bym poszła.
  • ~a
    (2015-06-12 18:56)
    Po co protestowac. Wystarczy nie ogladac.
  • ~ksionc z Sokolki
    (2015-06-12 16:47)
    Tych Drag Queen ( homoseksualistow w sukienkach ), tj. ' ksiezy ' jest w Polsce okolo 30 tysiecy i dziwie sie, ze spoleczenstwo na ich widok sie nie wkur..a i do tego jeszcze co niedziela idzie na ich koncerty w kazdej wiejskiej parafii .
    Niech sobie austriacka Drag Queen Conchita Kielbasa w Kielcach pospiewa - polscy chlopcy w sukienkach dostana orgazmu na jej widok !
  • ~jghkjhk
    (2015-06-12 16:29)
    to tak jakby zwykłym trampkom nakleić 3 paski i powiedzieć, że są to adidasy. Facet przebrał się za kobietę i udaje. Obrzydliwa podróbka. Mnie ten koleś ubliża. Nie powinien wystepowac, tymbardziej ze impreza jest za kasę podatników
  • ~aaa
    (2015-06-12 11:06)
    Nauczcie się polskiego: nie odmienia się przypadku "Conchity Wurst" tylko "Conchita Wursta" - to jest poprawne.
  • ~Ślązak
    (2015-06-12 10:50)
    A więc jakieś debile w imię swego kretyńskiego boga zamierzają decydować na jaki koncert wolno komu pójść.
    Oto Polska - emanacja Polaków, narodu specjalnej troski
  • ~do mniecio
    (2015-06-12 10:06)
    Mnitek anie wnerwia cię ż faceci poprzebierani w czarne,purpurowe sukienki o wymyslnym kroju obwieszeni złotem zyją w dostatku za nasze podatki i jeszcze nas pouczają?!
  • ~paranoja
    (2015-06-12 10:04)
    ciemnota. Nie chcecie, to nie idźcie. Każdy może słuchać, co mu się podoba. Wbierzcie PiS, to będą wam mówić, czego macie słuchać.
  • ~artur
    (2015-06-12 09:47)
    Pogonic to dziwne towarzystwo
  • ~greg
    (2015-06-12 09:43)
    Nie chcemy "Conchity Wurst"! Chcemy Toma Neuwirtha...
  • ~~Anty WSI-ok
    (2015-06-12 09:42)
    takie małpy to powinny przebywać w zoo
  • ~olo
    (2015-06-12 09:39)
    coz w nim ciekawego ?
    piekny jest, i tyle
    kazdy moze wybierac sobie
    co chce ogladac, nie tylko
    grube cycate baby,nasze polskie
    czy upasionego ksiedza
  • ~Mnietek
    (2015-06-12 09:28)
    Ludzie, nie wnerwia Was, że za pieniądze podatników świetnie bawi się jakiś przebrany w sukienkę porąbaniec? Bo mnie wnerwia. Niech robi co chce, przebiera się za knura czy walec drogowy, ale za SWOJE, a nie za nasze. Tu nie chodzi o żadną tolerancję, tylko o wydojenie kasy podatników na pseudo artystę.
  • ~czesc olo
    (2015-06-12 09:01)
    czas zaprotestowac przecw koncertom
    muzyki sakralnej w przestrzeni publicznej,
    dosc !!!

Może zainteresować Cię też: