"Nasz Dziennik": Protesty przeciwko koncertowi Conchity Wurst

Emocje wokół kieleckiego koncertu Conchity Wurst. Przeciwko występowi austiackiej drag queen, zwyciężczyni Eurowizji 2014 protestuje ponad 4 tysiące internautów - pisze "Nasz Dziennik".

wróć do artykułu
  • ~znudzony
    (2015-06-12 08:59)
    Mnie to tylko nudzi.
    Cóż jest fascynującego w występach faceta - skandalisty przebranego w damskie ciuszki ?
  • ~Gonić dziada
    (2015-06-12 08:46)
    Kto idzie na tego satanisty występy taki sam . Kasę robi żyd na frajerach . Jak zwykle. Na dodatek niszczy Polskę czyli Chrześcijaństwo. Pamiętajcie, że wraz z chrztem nazwano mój kraj Polska. Tak więc pełnym Polakiem stajesz się po ochrzczeniu. Polak (ochrzczony) nie powinien tego tubylca satanistę ogladać
  • ~marny widok
    (2015-06-12 08:34)
    Coz za alabaster ramion , a ten dekold.. wow.. ohyda
  • ~szary czlowiek
    (2015-06-12 08:33)
    Niech sobie spiewa w Austrii , w Polsce nie ma czego szukac.. popieram protest .
  • ~szmalcownik
    (2015-06-12 08:24)
    Polacy nie maja honoru - kto zaprosil tego zboczenca do Polski i zorganizowal mu koncerty. Mozna ustalic i wyciagnac konsekwencje.
  • ~sylwa
    (2015-06-12 08:18)
    Mocher podnosi głowy
  • ~Anty WSI-ok
    (2015-06-12 08:12)
    Człowiek z uszkodzonym zaledwie JEDNYM genem DNA traci pociąg do płci przeciwnej i wykazuje zainteresowanie intymne wyłącznie osobnikami tej samej płci. To fakt stwierdzony naukowo. Sprawa wyszła w kontekście homoseksualnych gwałtów dwóch słoni z Afryki, które napastowały samców swojej grupy, a co ciekawe, także nosorożców. W badaniu DNA tych zwierząt wyszło, że doszło u nich do zwyrodnienia jednego genu. Co ciekawe, istnieje sposób leczenia tego zwyrodnienia. Skuteczny w 100%. Mówił o tym pewien zakonnik w programie Pospieszalskiego pokazując wyniki badań grup homoseksualistów z USA, którzy ochotniczo poddali się kuracji leczenia uszkodzonego genu. Po terapii wszyscy założyli rodziny i definitywnie stracili zainteresowanie intymne własną płcią. Ten „wurst”, to człowiek genetycznie chory, albo zwyczajnie ogarnięty jedną z form schizofrenicznego rozdwojenia jaźni. Pytanie brzmi na jakiej podstawie lansowana jest patologia medyczna wśród Polaków i to za publiczne pieniądze?
  • ~Karol
    (2015-06-12 07:51)
    Uszkodzone DNA i ...prast. Chłopcu lubią chłopców ... itd.
    Biedni ludzie... uważają że to jest normalne!
  • ~kubi
    (2015-06-12 07:30)
    Niepotrzebnie protestują. Przecież to nic nowego. Dawniej w gabinetach osobliwości i w objazdowych cyrkach też pokazywano kobiety z brodą. A austriacki kardynał niech sobie to coś szanuje - w końcu jest kardynałem. No i zapewne jest mistrzem w tzw. "austriackim gadaniu".
  • ~gość
    (2015-06-12 07:30)
    Jeszcze za ta szopkę zapłacą z naszej kieszeni, co to k...a jest?!?
  • ~joka
    (2015-06-12 07:19)
    fuj fuj fuj
  • ~joka