"Nasz Dziennik": Protesty przeciwko koncertowi Conchity Wurst

Emocje wokół kieleckiego koncertu Conchity Wurst. Przeciwko występowi austiackiej drag queen, zwyciężczyni Eurowizji 2014 protestuje ponad 4 tysiące internautów - pisze "Nasz Dziennik".

wróć do artykułu
  • ~Anty WSI-ok
    (2015-06-12 08:12)
    Człowiek z uszkodzonym zaledwie JEDNYM genem DNA traci pociąg do płci przeciwnej i wykazuje zainteresowanie intymne wyłącznie osobnikami tej samej płci. To fakt stwierdzony naukowo. Sprawa wyszła w kontekście homoseksualnych gwałtów dwóch słoni z Afryki, które napastowały samców swojej grupy, a co ciekawe, także nosorożców. W badaniu DNA tych zwierząt wyszło, że doszło u nich do zwyrodnienia jednego genu. Co ciekawe, istnieje sposób leczenia tego zwyrodnienia. Skuteczny w 100%. Mówił o tym pewien zakonnik w programie Pospieszalskiego pokazując wyniki badań grup homoseksualistów z USA, którzy ochotniczo poddali się kuracji leczenia uszkodzonego genu. Po terapii wszyscy założyli rodziny i definitywnie stracili zainteresowanie intymne własną płcią. Ten „wurst”, to człowiek genetycznie chory, albo zwyczajnie ogarnięty jedną z form schizofrenicznego rozdwojenia jaźni. Pytanie brzmi na jakiej podstawie lansowana jest patologia medyczna wśród Polaków i to za publiczne pieniądze?
  • ~kubi
    (2015-06-12 07:30)
    Niepotrzebnie protestują. Przecież to nic nowego. Dawniej w gabinetach osobliwości i w objazdowych cyrkach też pokazywano kobiety z brodą. A austriacki kardynał niech sobie to coś szanuje - w końcu jest kardynałem. No i zapewne jest mistrzem w tzw. "austriackim gadaniu".
  • ~jghkjhk
    (2015-06-12 16:29)
    to tak jakby zwykłym trampkom nakleić 3 paski i powiedzieć, że są to adidasy. Facet przebrał się za kobietę i udaje. Obrzydliwa podróbka. Mnie ten koleś ubliża. Nie powinien wystepowac, tymbardziej ze impreza jest za kasę podatników
  • ~ksionc z Sokolki
    (2015-06-12 16:47)
    Tych Drag Queen ( homoseksualistow w sukienkach ), tj. ' ksiezy ' jest w Polsce okolo 30 tysiecy i dziwie sie, ze spoleczenstwo na ich widok sie nie wkur..a i do tego jeszcze co niedziela idzie na ich koncerty w kazdej wiejskiej parafii .
    Niech sobie austriacka Drag Queen Conchita Kielbasa w Kielcach pospiewa - polscy chlopcy w sukienkach dostana orgazmu na jej widok !
  • ~kowalski
    (2015-06-13 16:54)
    Ale syf!
  • ~iustus
    (2015-06-13 00:08)
    Kard Christopha Schoenborna sam wyglada na 100% geja w geju i od daawna reprezentuje ich interesy§
  • ~Cynti
    (2015-06-12 22:31)
    Nie wpuszczać tego obrzydlstwa. Gdyby to zwierze w kiecce zgolilo brodę i wąsy nie budziły tak obrzydlwych wrażeń i emocji. Z tym zarostem jest odrazajacy.
    Całkiem niezłe śpiewa, czy musiał epatowac wyglądem, czy taki znak czasów, ze tylko nienormalni w nienormalnej już UE maja szanse zaistnieć?
  • ~jezry777
    (2015-06-12 20:38)
    Niech ks. biskup zaapeluje do wiernych niech nie idą , a nie wyręcza się władzą , jak nikt nie pójdzie to koncertu nie będzie , równie dobrze ateiści mogliby rządać zakazu procesji w Boże Ciało
  • ~Co to ma PIS
    (2015-06-12 20:03)
    Stale straszycie PIS buraki ,Uwielbiam ją piękny głos Szkoda ze nie we Wrocławiu.Bo bym poszła.
  • ~a
    (2015-06-12 18:56)
    Po co protestowac. Wystarczy nie ogladac.
  • ~putto
    (2015-06-13 09:22)
    Z troski o wrażliwych obywateli władze powinny zarządzić oglądanie przerodzenia Wurst Konczity, wtedy rozdygotane nerwy purystów nasyciły by się, wiadomo by było jaką ma naprawdę płeć bo ubiór o niczym nie świadczy, a naszych biskupów informuje że Pan Bóg panuje nad sytuacją i wie że Konczita śpiewa i gromu nie rzuca
  • ~~Anty WSI-ok
    (2015-06-12 09:42)
    takie małpy to powinny przebywać w zoo
  • ~czesc olo
    (2015-06-12 09:01)
    czas zaprotestowac przecw koncertom
    muzyki sakralnej w przestrzeni publicznej,
    dosc !!!
  • ~Karol
    (2015-06-12 07:51)
    Uszkodzone DNA i ...prast. Chłopcu lubią chłopców ... itd.
    Biedni ludzie... uważają że to jest normalne!
  • ~znudzony
    (2015-06-12 08:59)
    Mnie to tylko nudzi.
    Cóż jest fascynującego w występach faceta - skandalisty przebranego w damskie ciuszki ?
  • ~gość
    (2015-06-12 07:30)
    Jeszcze za ta szopkę zapłacą z naszej kieszeni, co to k...a jest?!?
  • ~greg
    (2015-06-12 09:43)
    Nie chcemy "Conchity Wurst"! Chcemy Toma Neuwirtha...
  • ~Ślązak
    (2015-06-12 10:50)
    A więc jakieś debile w imię swego kretyńskiego boga zamierzają decydować na jaki koncert wolno komu pójść.
    Oto Polska - emanacja Polaków, narodu specjalnej troski
  • ~Gonić dziada
    (2015-06-12 08:46)
    Kto idzie na tego satanisty występy taki sam . Kasę robi żyd na frajerach . Jak zwykle. Na dodatek niszczy Polskę czyli Chrześcijaństwo. Pamiętajcie, że wraz z chrztem nazwano mój kraj Polska. Tak więc pełnym Polakiem stajesz się po ochrzczeniu. Polak (ochrzczony) nie powinien tego tubylca satanistę ogladać
  • ~joka