Amerykańska wokalistka twierdzi, że została zakładniczką podczas konfliktu pomiędzy taksówkarzami a kierowcami Ubera w Paryżu. – Zatrzymali naszego kierowcę, auto zaatakowali metalowymi pałkami – napisała na Instagramie Courtney Love. – To naprawdę jest Francja? Bezpieczniej jest w Bagdadzie. Panie prezydencie Francois Hollande, gdzie do cholery jest policja? We Francji jest legalne atakowanie turystów.

Reklama

Ostatecznie wokalistka została uratowana przez dwóch motocyklistów. Zdjęcie zniszczonego samochodu oraz samej Courtney Love w otoczeniu zadowolonych oswobodzicieli można zobaczyć na Instagramie gwiazdy.

Jedyna solowa płyta Courtney Love to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Na początku maja 2014 roku artystka wydała podwójny singel "You Know My Name"/ "Wedding Day", a na początku tego roku wystąpiła we współczesnej operze "Kansas City Choir Boy". Artystka niedawno potwierdziła udział w filmie Jamesa Franco, "The Long Home". Na koncie ma już kilka ról. Ostatnio wystąpiła w serialach "Synowie anarchii", "Imperium" i "Zemsta". Największe uznanie przyniosła jej kreacja Althei w dramacie "Skandalista Larry Flynt" Miloša Formana (Złoty Glob).