Domniemanego, bowiem według amerykańskich mediów i Diplo, gwiazda wcale nie była związana z producentem. Diplo twierdzi, że była to ściema a ich romans był jedynie chwytem marketingowym. Selena Gomez dementuje jednak te plotki. – Uwielbiam Antona (Zedda) i na pewno było coś między nami – przekonuje artystka. – Było miło.

Reklama

Gomez i Zedd nagrali razem piosenkę "I Want You to Know". Utwór pochodzi z drugiej płyty muzyka, "True Colors" z maja 2015 roku. Poprzedni longplay twórcy to "Clarity" z października 2012 roku.

Ostatni regularny longplay w dorobku Amerykanki to "Stars Dance" z lipca 2013 roku. W listopadzie 2014 roku ukazała się jej kompilacja "For You". Wokalistka niedawno pojawiła się gościnnie w utworze "I Want You to Know" Zedda. Aktorski dorobek 22-latki zamyka komedia "Behaving Badly". Gwiazda zapowiedziała udział w nowym filmie Jamesa Franco, będącym adaptacją powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"). Będzie ją można też usłyszeć w anglojęzycznej wersji animacji "Hotel Transylwania 2".