Tak odważnie jeszcze nie było. Najsłynniejsza z Kardashianek w 8 miesiącu ciąży pokazała się w niemal całkowicie prześwitującym kostiumie z koronki z kolekcji Givenchy na wiosnę-lato 2016. Żona Kanye'go Westa wystąpiła tak na jednej z najbardziej prestiżowych imprez sezonu za oceanem – gali LACMA 2015 Art + Film (Los Angeles County Museum of Art), której celem jest uhonorowanie artystów z różnych branż za ich wkład w rozwój sztuki. Ale dziś więcej niż o tegorocznych laureatach (wyróżnienia odebrali James Turrell i Alejandro González Iñárritu) mówi się o prześwitującym stroju ciężarnej Kim Kardashian.

Reklama
PAP/EPA / EUGENE GARCIA

Kim Kardashian i Kanye West po raz drugi zostaną rodzicami już w Boże Narodzenie. Według doniesień amerykańskich tabloidów lekarze ustalili podobno termin porodu na 25 grudnia. Raper i celebrytka mają już córeczkę North, która przyszła na świat latem 2013 roku. Teraz czekają na syna.

PAP/EPA / EUGENE GARCIA

Kim Kardashian najlepiej znana jest z reality show "U Kardashianów". Dorobek Kanye Westa zamyka płyta "Yeezus" z czerwca 2013 roku.