15-letni Rocco towarzyszy mamie Madonnie na scenie jako jeden z grupy jej tancerzy. I razem z królową muzyki pop przyjechał do Europy, by promować jej płytę "Rebel Heart". Przerwy między koncertami, nastolatek wykorzystuje, by oddawać się swemu hobby – jeździe na deskorolce. Tak, jak w Turynie na Piazza Castello.

Reklama
PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO

Rocco John Ritchie przyszedł na świat w roku 2010, gdy królowa popu Madonna i brytyjski reżyser Guy Ritchie byli małżeństwem. Został ochrzczony w zabytkowej katedrze w Dornoch w Szkocji, a jego rodzicami chrzestnymi zostali Sting z żoną Trudie Styler.

PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO

Po rozwodzie rodziców Rocco zamieszkał z Madonną i wychowywał się razem z trójką jej pozostałych dzieci – przyrodnią siostrą Lourdes (18 lat) oraz adoptowanymi przez artystkę: Davidem (9 lat) i Mercy (6 lat).

PAP/EPA / ALESSANDRO DI MARCO

Urodę odziedziczył po ojcu – cenionym reżyserze, twórcy m.in. przebojowego "Sherlocka Holmesa". Po Madonnie zaś chyba potrzebę lansu… W mediach społecznościowych Rocco Ritchie publikuje mnóstwo swoich zdjęć z nocnych klubów, koncertów oraz imprez. Często w towarzystwie własnej matki.