Okazja była nie byle jaka – pierwszy koncert z trasy Kombii, który w tym roku świętuje 40-lecie istnienia. W Gdańsku wraz z zespołem to wydarzenie uczcili Ewa Farna, Margaret, Jan Borysewicz, "Ruda" z Red Lips i Agnieszka Chylińska właśnie.

Reklama

Chylińska przez dziewięć lat była wokalistką stworzonej przez Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka grupy O.N.A. Ich konflikt doprowadził do rozpadu zespołu, ale czas załagodził negatywne emocje. Zdaniem Skawińskiego głównym problemem była duża różnica wieku dzieląca młodziutką wówczas Chylińską i resztę grupy. – Od początku była nierównomierność energii między nami. 20 lat to niemało. Ona trafiła do nas w warunki szklarniowe. Skakaliśmy wokół niej – oddzielna garderoba, bo to kobieta, specjalne traktowanie, najlepsze hotelowe pokoje – i w którymś momencie poczuła, że jest gwiazdą i ma władzę. Niby ja czy Waldek pokazywaliśmy się z tyłu, ale medialnie moc była w niej. Była przez nas przez te pięć płyt otoczona profesjonalną opieką i myślę, że mogła być tym zmęczona – mówił muzyk w wywiadzie dla magazynu "Grazia". Podkreślał jednak: – Czas nas w tej sprawie nauczył pogody. Dzisiaj to nieważne.

PAP / Adam Warawa

Do publicznego pojednania Agnieszki Chylińskiej i Grzegorza Skawińskiego doszło w 2014 roku podczas koncertu Top Trendy. Wokalistka dała wówczas koncert, z okazji 20-lecia swojej pracy artystycznej. Podczas wykonywania piosenki "Wybaczam ci", na scenie pojawił się Skawiński, który akompaniował jej na gitarze. Teraz Chylińska była honorowym gościem jubileuszu wspólnego grania twórców Kombi (a także formacji Skawalker, O.N.A. oraz Kombii) – Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka w trójmiejskiej Ergo Arenie, podczas którego można było usłyszeć największe hity wszystkich muzycznych wcieleń tych panów. Znów też pojawiły się liczne komentarze na temat coraz szczuplejszej sylwetki Agnieszki Chylińskiej. Zobaczcie sami...

PAP / Adam Warawa