Młody człowiek na wielkiej gali czuł się wyraźnie onieśmielony, więc od czasu do czasu przygryzał włosy ze swej długiej (wzorem przyrodniego brata) grzywki i robił urocze miny. W końcu dla 6-letniego Jaxona Biebera był to debiut w świetle fleszy, a i impreza jednak znacznie większe niż te przedszkolne.

Reklama
PAP/EPA / PAUL BUCK

Jaxon zaprezentował się jednak tak elegancko, że jego starszy brat Justin pękał z domy, a i internauci oszaleli na punkcie małego Biebera. – Bracia wydawali się razem świetnie bawić, a Justin nawet dał Jaxonowi buziaka na czerwonym dywanie – pisze korespondent "Daily Mail".

PAP/EPA / PAUL BUCK

Justin Bieber miał podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Grammy więcej powodów do radości – zebrał bardzo dobre recenzje za występ na gali (choć nie wszystkim się podobało, że w czasie jego trwania Kanadyjczyk rozbił o scenę gitarę) i odebrał pierwszą w swojej karierze statuetkę Grammy. Nagrodę zdobył razem z amerykańskimi DJ-ami i producentami muzycznymi Skrillexem i Diplo za nagranie roku w kategorii muzyki dance – utwór "Where Are U Now".

Reklama

Wielki hit roku 2015 "Where Are U Now" będzie można usłyszeć na żywo 11 listopada, gdy Justin Bieber wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Ku radości fanów Kanadyjczyka, Polska znalazła się bowiem w harmonogramie jego europejskiej trasy koncertowej, podczas której idol nastolatek będzie promował swój ostatni album – "Purpose".

PAP/EPA / PAUL BUCK