– Dzisiejszy dzień zmienił się szybko z dobrego w okropny. Doszło do tego w momencie, w którym zostałam pobita i obrabowana przez jakąś ćpunkę w drodze z samochodu do domu – napisała Anette Olzon na Facebooku, publikując zdjęcie swojej opuchniętej twarzy po tym, jak dotkliwie pobiła trafiła do szpitala.

Reklama
Instagram

Szwedzka wokalistka dokładnie opisała całe zajście, podkreślając, że jego świadkami było dwóch mężczyzn, którzy nie przyszli jej z pomocą. W ogóle nie zareagowali. – Uderzyła mnie tak mocno, że upadłam do tyłu na kamienną ulicę na plecy i głowę. Jestem wstrząśnięta i posiniaczona, a najgorszą rzeczą z tego wszystkiego jest to, że obok stało dwóch dorosłych mężczyzn i nic ku*wa nie zrobili. Tchórze! Chwała Bogu, że dziewczynę złapało dwóch innych prawdziwych mężczyzn i jest ona teraz na policji – pisze Olzon. – Narkotyki naprawdę sprawiają, że ludzie robią się niebezpieczni – dodaje była wokalistka Nightwish.

W kolejnym wpisie Anette podziękowała fanom za wsparcie w trudnych dla niej chwilach: – Dajcie mi czas wylizać rany zarówno fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne. To mnie nie złamie, ale na razie jestem jak najbardziej kruche ciasteczko!

Anette Ingegerd Olsson Husgafvel stała się znana dzięki występom z grupą Nightwish (2007-2012). Po dość burzliwym rozstaniu z zespołem (została zeń wyrzucona po tym, jak zaszła w ciążę, a jej miejsce zajęła Floor Jansen), postawiła na karierę solową i w 2014 roku wydała album "Shine". Prywatnie jest matką trzech synów i żoną gitarzysty zespołu Pain, Johana Husgafvela.