W nowym filmiku wystąpiła w lateksowym stroju króliczka i wykonała a capella swoją nową piosenkę "Dangerous Woman". W takim samym, odważnym ubiorze Ariana wystąpiła na okładce najnowszej płyty, która ma ukazać się 20 maja.

Reklama

Okazuje się, że jeszcze bardziej niż seksowny strój 22-latki internautów zachwycił jej fantastyczny głos. Drobniutka Ariana Grande pokazała, że ma tę moc! Zobaczcie sami:

Wcześniej próbkę swoich niesamowitych umiejętności wokalnych Amerykanka zaprezentowała w programie "Saturday Night Live", gdzie zaśpiewała jak jej słynne koleżanki po fachu: Shakira, Rihanna, Whitney Houston czy Céline Dion. Ta ostatnia gwiazda była pod wielkim wrażeniem występu Ariany i miała ją pochwalić następującymi słowy: – Kiedy zobaczyłam twój występ, posikałam się ze śmiechu!

Ariana Grande-Butera (rocznik 1993) stała się sławna dzięki roli w serialu stacji Nickelodeon – "Victoria znaczy zwycięstwo". Szturmem podbiła również rynek muzyczny, dołączając do grona "księżniczek popu" w osobach Rihanny, Katy Perry i Taylor Swift. Już jej debiutancki album "Yours Truly" trafił w 2013 roku na szczyt listy "Billboardu", a wydany rok później drugi krążek pięknej Amerykanki zyskał status Złotej i Platynowej Płyty na całym świecie. Jej fani nazywają się Arianators, ale sama Ariana woli określenia The Ariana Army lub Tiny Elephants.