Taylor Swift w centrum Berlina będzie można oglądać tylko przez chwilę – reklamuje galę wręczenia niemieckich nagród muzycznych Echo, która odbędzie się 7 kwietnia. Potem figura Amerykanki w seksownym body zostanie przeniesiona do muzeum Madame Tussauds.

Reklama
PAP/EPA / JENS KALAENE

Ledwo wczoraj zaś Taylor Swift okazała się największą zwyciężczynią iHeartRadio Music Awards – zdobyła aż 4 statuetki z 8 kategorii, w których była nominowana. – Po raz pierwszy mam przy sobie cudowną osobę, z którą mogę wrócić do domu, kiedy już zgasną światła i rozejdzie się tłum. Dlatego chcę za to podziękować mojemu chłopakowi, Adamowi – mówiła ze sceny o swoim słynnym partnerze Calvinie Harrisie (który naprawdę nazywa się Adam Wiles).

PAP/EPA / JENS KALAENE

Taylor Swift jest dziś najgorętszą gwiazdą sceny muzycznej – zajmuje drugie miejsce na liście najlepiej zarabiających wokalistek według "Forbesa", a magazyn "Maxim" przyznał jej tytuł najseksowniejszej kobiety świata. Na Instagramie jej profil śledzi 45,7 miliona osób (co jest absolutnym rekordem).

Reklama

Jest również prawdziwą kolekcjonerką nagród – zdobyła 7 Grammy Awards, 15 American Music Awards, 11 Country Music Association Awards, 7 Academy Of Country Music Awards i 20 Billboard Music Awards. Jak widać, szczęśliwie wiedzie się nawet w miłości.