Podczas finału tegorocznej edycji Eurowizji Justin Timberlake wykona swoją nową piosenkę "Can't Stop the Feeling", skomponowaną specjalnie na potrzeby animacji ze studia DreamWorks – "Trolls", w której muzyk użycza głosu głównej postaci. Jest też producentem wykonawczym obrazu o rozśpiewanych i rozbawionych życiem stworków, który spokój zakłóci pojawienie się tajemniczego giganta… "Trolle" do polskich kin w listopadzie.

Reklama

Kawałek "Can't Stop The Feeling" jest też pierwszą od od trzech lat premierową piosenka Justina Timberlake'a i zapowiedzią jego nowej płyty. – Nie wiem dokładnie, kiedy album się pojawi, ale tak, pracuję nad nowym wydawnictwem – cytuje słowa artysty magazyn "Rolling Stone". W studiu wspiera go Pharrell Williams, czego dowodem wspólne zdjęcie gwiazdorów opublikowane na Instagramie.

Nowy utwór Timberlake'a od momentu premiery w ostatni piątek podbija listy przebojów na całym świecie, zdobywając pierwsze w serwisie iTunes w ponad 50 krajach, również w Polsce.

Reklama

Oto klip promujący "Trolls", w którym pojawiają się również inni członkowie obsady: Anna Kendrick, Gwen Stefani, James Corden i Kunal Nayyar:

Na płytę musimy jeszcze poczekać, a już w sobotę 14 maja zobaczymy Justina Timberlake'a na scenie w Sztokholmie. – To fantastyczna okazja i jesteśmy szczęśliwi i bardzo podekscytowani tym, że Justin Timberlake wraz z zespołem zaśpiewa swój nowy utwór na naszej gali. Fakt, że współautorami piosenki są Szwedzi, Max Martin i Shellback, sprawia, że jest tym bardziej wyjątkowe wydarzenie – mówił Sven Stojanovic, producent gali Konkursu Piosenki Eurowizji.