Michał Szpak: Polska hartuje

| Aktualizacja:

Możemy być pewni, że da z siebie wszystko. I że robi to po to, by spełniać swoje marzenia. Michał Szpak przed konkursem Eurowizji pokazuje nam siebie w najlepszej formie.

wróć do artykułu
  • ~Weredyk
    (2016-05-12 07:56)
    Ma pan/pani Szpak racje. Mnie Polska zahartowalla, nie toleruje tandety w jego wykonaniu.
  • ~gaga
    (2016-05-12 10:02)
    Brawo Michal tak dalej miej w dupie komentarze te negatywne oni ci zazdroszcza
  • ~Sokular
    (2016-05-12 10:34)
    Dziś wieczorem mocno trzymamy kciuki ale czyżby ten wizerunek nie jest przedziwniony? jakiś skonsziciały??? talent Pan ma i to powinno przebić całą resztę.POWODZENIA
  • ~rodzinka z Lublina
    (2016-05-12 10:58)
    Panie Michale...POWODZENIA!!!Chłopcze Ty juz wygrałeś!!!....bo starej babce w głowie zamieszałeś..!!JESTES KOCHANYM TALENTEM DLA WSZYSTKICH LUDZI....Brak słów by napisac jak bardzo Cię kochammm...
  • ~jollllena
    (2016-05-12 11:05)
    Wspaniały młody Młodzieniec z talentem...Trzymamy kciuki i głosujemy na Ciebie...!
  • ~kjh
    (2016-05-12 11:45)
    Wizerunek baby z brodą czy tez innego stworzenia trans/bezpłciowego w Polsce nie przechodzi. Teraz Szpak wygląda i zachowuje się w miarę normalnie, więc ma szansę odzyskać trochę "elektoratu" straconego wygłupami na poprzednim etapie kariery.
  • ~Genitaliusz
    (2016-05-12 15:52)
    Wreszcie wygląda jak facet.Jest OK.
  • ~babcia Bożenka
    (2016-05-12 16:10)
    Uwielbiam Michała Szpaka.To miły i sympatyczny , młody człowiek. Cieszę się , że to właśnie On będzie reprezentował Polskę.Mam nadzieję , że dostanie bardzo wysoką punktację.Zasługuje na wysoką ocenę, bo jego piosenka jest przepiękna.Trzymam kciuki.Gdybym była w tym czasie za granicą , to na pewno głosowałabym na Niego.
  • ~kibic
    (2016-05-12 16:15)
    Cweli nalezy kastrowac i odsylac do resocjalizacji. Meska prostytucja powinna byc karana, tak jak prostytucja jest karana w Szwecji.
  • ~fani
    (2016-05-12 21:59)
    Michał trzymamy kciuki dzisiaj za Ciebie wykonanie było super .!!!
  • ~Polak
    (2016-05-13 09:19)
    Tym razem wyslano Osobe utalentowana i nie zrobi Polsce wstydu.Zycze sukcesu i dalszego rozwoju.Pragne dac tylko jedna rade. Proponuje nie obwiniac za zle rzeczy Polske, bo wszystko pochodzi od ludzi, a ci sa rozni, jak w kazdym panstwie. Jeszcze raz zycze sukcesow i dalszych swietnych dziel artystycznych.
  • ~iva
    (2016-05-13 21:12)
    Michał, w przeciwieństwie do innych ma talent i sam na sukces pracuje . Przestańcie go oczerniać i cieszcie się, że mamy taki talent . Brawo, Panie Michale . Popatrzcie, jaka Polska jest piękna w teledysku , to chyba nie jest w ruinie? Brawo, piękne wykonanie, piękny głos.
  • ~Ika
    (2016-08-01 00:30)
    Najlepszy głos w historii polskiej muzyki.