Al Bano i Romina Power w Krakowie. Słynny duet na jedynym koncercie w Polsce [ZDJĘCIA]

| Aktualizacja:

Al Bano i Romina Power przez 19 nie stanęli razem na scenie, ale pogodzili się i dziś znów są razem, również w życiu prywatnym. 15 maja 2016 roku będzie można ich usłyszeć na żywo w krakowskiej Tauron Arenie, na jedynym w Polsce koncercie włoskiego duetu.

wróć do artykułu
  • ~paprotka
    (2019-05-14 21:27)
    cudowny zespol
  • ~Marta
    (2018-12-13 09:57)
    Przepraszam kto pisze, redaguje i wypuszcza takie artykuły???? Koszmar .. dosyć ze piszą nieprawdę to jeszcze błąd na błędzie ! i jaki jedyny koncert.. 7 grudnia odbył się w Warszawie. Koncert również odbył się w Gdansku . Bałwany!
  • ~łukasz
    (2017-02-23 19:01)
    mysle ze taki duet by zaspiewał na narodowym a stadion byłby pełny . do dziś mają sporo fanów
  • ~Marla
    (2016-11-05 20:57)
    Koncert piękny i rewelacyjny ale ten suppot "niespodzianka" -to niestety nie była miła niespodzianka ::) naprawdę ...żenujące
  • ~Słuchaczka z Wrocławia
    (2016-05-18 00:47)
    Albano i Romina udowodnili co to znaczy być gwiazdą i co to jest profesjonalizm. I tylko oni. Organizacja koncertu fatalna. Support nudny i wydłużany ponad granicę wytrzymałości publiczności. Występowali w nim nieznani artyści.Nie oni powinni być tłem dla takich gwiazd. Repertuar składany na zasadzie śpiewamy co umiemy, bez logiki. Występy solistki broniło jedynie nazwisko Jacka Cygana. Pani wyglądała jakby przypadkiem weszła na scenę. Dyrygent z nieestetycznie długimi włosami do ramion i łysina z tyłu wywoływał niesmak. Prowadząca Pani swoimi monologami i peanami na temat sponsorów została wygwizdana. Ochrona nie reagowała na tłum osób bawiących się pod sceną i pozwolono na tańce pod sceną. Czy to impreza taneczna czy występ gwiazd światowej sławy. Trzeba to uszanować oni nie grali do przysłowiowego kotleta. Bawiące osoby zasłaniały widoczność osobom siedzącym w bocznym sektorze. Ochrona nie reagowała na protesty widzów ograniczono dostęp do sceny. Ochrona nie reagowała. W prezencie artyści dostali kosze z piwem. Żenada, żenada i wstyd. Dlaczego nie było nas Polaków stać choćby na jakiś gest ze strony mediów publicznych, ministerstwa kultury. Dlaczego tak późno zaczęto wpuszczać widzów na widownię? Artyści przyjeżdżają po 25 latach do Polski a nie na prywatną imprezę. Całą organizację postrzegają poprzez przyjecie w kraju a nie agencję, która niestety nie podołała organizacji imprezy na światowym poziomie czyli adekwatnym do rangi artystów. Artyści wybronili się niestety po drugiej stronie dużo jest zastrzeżeń i niesmak.
  • ~ewa
    (2016-05-17 16:18)
    Koncert super - tłumaczka języka włoskiego żenująca.
  • ~Ewa
    (2016-05-17 11:53)
    Organizacja koncertu fatalna. Półgodzinne oczekiwanie w kolejce na wejście do hali, a na koniec brak miejscówek z numeracją, która była na zakupionych biletach. Całe szczęście organizator na miejscu wydrukował nowe bilety z zupełnie inną miejscówką, ale niesmak pozostał. A koncert super.
  • ~Krakus
    (2016-05-17 07:49)
    Organizacyjna porażka....prowadzenie żałosna klapa. Jakim cudem takie gwiazdy zgodziły sie na organizacje koncertu przez takich patałachów?
  • ~issabell
    (2016-05-16 21:48)
    A ja dziękuję mimo wszystko organizatorom za to że spełnili moje marzenie i dzięki nim mogłam być tak blisko al bano i usłyszeć GGoi nawet dotknąć....coś niesamowitego...koncert wspaniały..cudowni ludzie dziękuję Poznań...
  • ~Ban dla organizatora
    (2016-05-16 17:14)
    występ wspaniały..... szkoda ze przyćmiony nudnym, godzinnym wstępem niezapowiedzianym i niechcianym, beznadziejna prowadzącą i wazeliniastymi podziękowaniami dla sponsorów , które wywołały bunt na trybunach :(
  • ~włoszka
    (2016-05-16 16:52)
    Włoski duet - jak zawsze wspaniały, natomiast "duet niespodzianka" całkowite dno śpiewające przez równą godzinę,stanowiący niechciany dodatek, do tego usilnie lansowany przez prowadzących... Organizacja, a właściwie dezorganizacja koncertu godna pożałowania, zamknięte wejścia, brak informacji, wyczekiwanie z otwarciem bramek do ostatniej chwili (pół godziny przed koncertem), całkowity chaos, jedynie parkingowi się spisali
  • ~K.
    (2016-05-16 16:48)
    Fatalna organizacja - tłumy przed wejściem, brak jakiejkolwiek informacji gdzie należy się udać. Cały (wspaniały) występ Al Bano i Rominy Power przyćmił przydługi występ polskich gwiazd. Nie wspominając już o żenującym wystąpieniu pani prowadzącej i wstawkach o sponsorach. Katastrofa! Nie polecam organizatora.
  • ~Felicita
    (2016-05-16 16:37)
    Koncert fantastyczny. Saport na bardzo dobrym poziomie. Godny wystąpienia AL Bano i Rominy. Tylko publiczność nie dopisała. Siedziała jak na kazaniu w kościele niemrawa i bez życia. Zarzuty do prowadzącej bezpodstawne. To Prowadząca okazała klasę na ich chamskie zachowanie. Zwłaszcza, że to dzięki sponsorom były dość tanie jak na takie wydarzenie bilety. Dostępne dla wielu zwykłych śmiertelników. Kultury i zachowania warto się nauczyć od fanów muzyki rockowej.Tam dopiero jest Felicita;)
  • ~Borred
    (2016-05-16 16:22)
    Świetnych artystów przyćmiła fatalna organizacja. Sposób prowadzenia to już była porażka. Jakaś zarozumiała ruda Matrona po godzinnym , niezapowiadanym i nudnym supporcie niewzruszona gwizdami publiczności klepała jak mantrę kwieciste podziękowania dla sponsorów . Gdyby nie tupot i rozruchy na widowni nie wiadomo ile by to jeszcze trwało.
  • ~Bungie
    (2016-05-16 16:00)
    Koncert rewelacyjny, Al Bano swoim głosem rozwala fundamenty:) szkoda ze koncert od strony organizacyjnej był kompletną kompromitacją. Pewna siebie ruda Pani zapomniała chyba że jest na sali publiczność , żenujące przedłużanie podziekowań dla sponsorów , lechtanie swojego ego opowieściami którymi nikt nie był zainteresowany. Naciąganie supportu do granic wytrzymałości publiki. Dno, warto zapamietać nazwę organizatora: Agencja Violiv&Piano- Żenada
  • ~Danuta
    (2016-05-16 12:46)
    Było cudownie!Dali czadu przez prawie 3 godziny.Śpiew w duecie to petarda i siła przekazu.Fankom popłynęły łzy wzruszenia.Takich występów brakuje gdzie bawią się młodzi i seniorzy wspólnie.Dziękuję organizatorom za zorganizowanie występu tego wspaniałego duetu.
  • ~Rozczarowany
    (2016-05-16 12:21)
    Gwiazdy wieczoru extra.Organizacja dno...nikt nie informował że aby wysłuchać koncertu Albano i Rominy,będziemy musieli wysłuchać popisów dwójki artystów,których wcale nie chcieliśmy tam słuchać.Natomiast blok reklamowy i podziękowania dla sponsorów trwające 20 min i tłumaczenia,że powinniśmy być im wdzięczni, bo dzięki nim koncert był możliwy....to już żenada..."Sympatyczna"pani zapomniała chyba,że wszyscy zapłacili za bilety ....
  • ~Monika
    (2016-05-16 11:51)
    Było cudownie, pięknie i wzruszająco.
  • ~Tadeusz
    (2016-05-16 10:59)
    Byliśmy wczoraj na ich występie w Tauron Arenie,są nadal dobrzy jak stare wino😂😂
  • ~Agata