Fragment nowego numeru Fergie umieściła na Instagramie. Niezatytułowana kompozycja (fani spekulują, że będzie nazywała się "Hungry" bądź "MILF Money") to najprawdopodobniej najnowszy singiel i zapowiedź albumu głosu The Black Eyed Peas. Pierwszego po dekadzie milczenia i anonsowanego już od lat dwóch. – Jestem już na etapie, że wszystko kończę – mówiła wokalistka przed kilkoma miesiącami, lecz widać sprawa się nieco przeciągnęła. – Dopracowuje kwestie wizualizacji. Każda piosenka ma inny charakter. Bardzo przykładam się do detali na tej płycie. Jestem szczególarą i każdy drobiazg ma znaczenia. Ale spodziewajcie się mnie w tym roku.

Reklama
PAP/EPA / JOSE SENA GOULAO

Na tym premier nie koniec, bowiem podczas swego koncertu na festiwalu Rock In Rio w Portugalii Fergie wykonała na żywo kolejny, nieznany wcześniej kawałek (zdaniem fanów to "Just Like You"). Według wcześniejszych doniesień w realizacji nowego materiału artystkę wspierają Nicki Minaj, Mike WiLL Made It, duet Rae Sremmurd oraz kolega z zespołu The Black Eyed Peas, Will.I.Am. Amerykanka, która przyjęła nazwisko męża i obecnie występuje jako Fergie Duhamel, obiecuje również, że pojedzie z nowym krążkiem w trasę.

Reklama
PAP/EPA / JOSE SENA GOULAO

Dyskografię Fergie z zespołem The Black Eyed Peas zamyka "The Beginning" z listopada 2010 roku. Jej solowy debiut, "The Duchess", ukazał się we wrześniu 2006 roku i sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych. Trzy z niego utwory znalazły się na 1. miejscu listy "Billboardu".