– Jest bardzo podekscytowany śpiewaniem dla nas. Wciąż pyta, czy nie moglibyśmy zagrać więcej koncertów? – zdradził w wywiadzie dla niemieckiej telewizji, cytowany przez radiolublin.pl Angus Young. Axl Rose zastępuje na europejskiej trasie AC/DC wieloletniego wokalistę zespołu Briana Johnsona i zbiera mnóstwo pochwał – zarówno od fanów, jak i krytyków muzycznych. W coraz lepszej formie jest również jego złmana noga – nie musi już występować na siedząco. Pożyczony od Dave'a Grohla słynny tron już wkrótce nie będzie zupełnie potrzebny...

Po europejskich koncertach z AC/DC (ostatni odbędzie się 12 czerwca w duńskim Aarhus) Axl Rose wróci do reaktywowanego Guns N’Roses na trasę "Not In This Lifetime Summer Stadium Tour". Potem z AC/DC będzie kontynuował przerwane tournée promujące album "Back in Black" w Stanach. Nowe daty 10 przełożonych amerykańskich występów mają zostać ogłoszone już wkrótce.

Australijska supergrupa była zmuszona szukać zastępstwa dla Briana Johnsona, ponieważ lekarze uznali, że dalsze występy wokalisty mogą doprowadzić do jego całkowitej głuchoty, a grupa ogłosiła, że koncerty odbędą się w innym terminie i już z udziałem gościnnego wokalisty. Według przyjaciela Johnsona, Jima Breuera 68-letni muzyk został z AC/DC wyrzucony, ponieważ poinformował kolegów o swoim stanie zdrowia, ale nie zamierzał przerywać tournée. Czy Axl Rose zostanie w składzie na dłużej niż zakontraktowane 22 koncerty? Czas pokaże.