Francuski "Sun Times" podał informację, że Mireille Mathieu była widziana z chłopakiem, gdy wspólnie wybrali się na zakupy do jubilera. W kilku najlepszych sklepach z błyskotkami ze szczególnym zainteresowaniem oglądali pierścionki z brylantem. Dokładnie takie, jakie zwykle zakłada się na palec lewej ręki z okazji zaręczyn. "Sun Times", powołując się na bliskich znajomych artystki, pisze o "szaleńczej miłości". Znajomi pary twierdzą, że zaręczyny były nieuniknione.

Reklama

"Paris Daily News" idzie o krok dalej. Zasugerował, że gwiazda znana z hitów takich, jak "Une femme amoureuse", "La Paloma adieu" czy "La Vie en Rose" pojemnie wzięła ślub. Wygląda na to, że "Słowik z Avinionu", zamiast oglosić zaręczyny ze swoją wieloletnią miłością, od razu postanowiła zasmakować małżeńskiego szczęścia. Według "Paris Daily News" ceremonia wśród kilku najbliższych przyjaciół i rodziny odbyła się kilka dni temu. Na początku tygodnia artystka była widziana z obrączką na palcu.

Po opublikowaniu obydwu informacji Twitter i Facebook oszalały. Część fanów Mathieu popadła w euforię. Dla wielu taka informacja spowodowała niemal żałobę – ich marzenia o związku z artystką runęły.

Reprezentanci 69-letniej artystki na pytania o małżeństwo odpowiadają jedynie: "bez komentarza". Sama piosenkarka również nie wydała oświadczenia w tej sprawie.

Przez wszystkie lata kariery Mireille Mathieu na koncertach towarzyszyła jej matka. Czy teraz zastąpi ją mąż? Przekonamy się o tym już wkrótce. Artystka zawita do Polski na 3 koncertach w październiku, może wtedy poznamy wybranka jej serca. Legenda francuskiej piosenki zaśpiewa: 18 października w Hali Stulecia we Wrocławiu, 20 października w Hali Torwar w Warszawie i 22 października w Hali Gdynia Arena w Gdyni. Bilety dostępne są na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.