Ten zespół sprzedaje teraz najwięcej płyt w Polsce. Kim jest Nocny Kochanek?

| Aktualizacja:

Jak nazywa się polski artysta, który sprzedał najwięcej płyt w Polsce według ostatniego raportu sprzedaży? Nocny Kochanek. Zespół nie tylko sprzedaje płyty - bilety na koncerty rozchodzą się na pniu. - Rocznie gramy około 60 koncertów. Gdy udaje ci się wyprzedać nawet większe kluby w kraju - nie masz co narzekać - mówi dziennik.pl wokalista Nocnego Kochanka Krzysztof Sokołowski.

wróć do artykułu
  • ~Jeremy
    (2017-02-01 11:23)
    Bardzo niekompletny artykuł. Nie ma ani słowa o Night Mistress, a tak się przecież składa, że NK to przecież poboczny projekt tej formacji istniejącej już ponad 10 lat. Szczerze mówiąc w polskiej wikipedii jest więcej informacji na temat tych chłopaków, niż tutaj.
  • ~Yogi
    (2017-02-01 17:42)
    Nie są również warszawska ekipa ale skarzyską
  • ~Yogi
    (2017-02-01 17:43)
    Trzeba również dodać, że przed noght mistress chłopcy nazywali się nemesis ale to już wiedzą tylko wtajemniczeni
  • ~Daniel
    (2017-02-01 18:06)
    Teledysk o czerwonym kapturku gasnącej gwiazdy showmanie , który zdradzał ciągle żony i ma pełno dzieci a kiedyś sprzedawał się najlepiej w Polsce..
  • ~świnka
    (2017-02-01 19:27)
    Dobre sobie, nic nie wspomniane o Night Mistress, czyli od pierwszej twarzy zespołu. No i oczywiście olbrzymia pomyłka co do pochodzenia zespołu, który został założony w Skarżysku-Kamiennej.
  • ~krusejder77
    (2017-02-03 22:10)
    Nie przesadzajcie, nie jest zły ten tekst :) I bardzo się cieszę, że wreszcie Nocni zostali warszawskim zespołem !! Pozdrawiam współfanów NM/ NK
  • ~Artur74
    (2017-02-05 20:45)
    Krzysiek z ekipą wymiata na scenie! Płyty są ok ale trzeba zaliczyć koncert w ich wykonaniu żeby zrozumieć na czym polega sekret ich popularności. Świetny wykonawca to taki, który na scenie wypada równie dobrze jak w studio - Nocny Kochanek właśnie tak gra! Pozdrowienia i do zobaczenia we Wrocławiu!
  • ~moll
    (2017-02-07 11:49)
    leśne ruchadło ;nocny kochanek ;kto następny broszkowe wyplówki czy kacze zbuki a może antkowe piedy

Może zainteresować Cię też: