Kasia Moś będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji. Dopięła swego, wygrała za trzecim razem

| Aktualizacja:

Piosenka "Flashlight" w wykonaniu Kasi Moś będzie reprezentować Polskę na konkursie piosenki Eurowizji. Tegoroczny finał odbędzie się 13 maja w Kijowie

wróć do artykułu
  • ~kobol
    (2017-02-19 10:55)
    to skandal ! dlaczego telewizja nie wystawiła ..Puczy-Muchy !!!
  • ~karol
    (2017-02-18 22:55)
    Wszystkie te piosenki były jednakowo nudne! Żadna z nich nie ma szansy na wygranie konkursu!! Lepiej byłoby wcale nie startować!! A ci artyści!! Żałosne!
  • ~randalk
    (2017-02-19 06:54)
    kicz, tandeta i same popłuczyny
  • ~blu
    (2017-02-19 12:40)
    poruta.... znowu ....poruta .....i znowu to samo ani w ucho ani rytmu ani- to cos co powoduje W...a..w...i niezapomniana radosc.. do tego rozebrali ja na golasa przykryli miksem wron chorych zblizen i wyszedl polski artystyczny kicz .
  • ~ ect ...
    (2017-02-19 13:06)
    Tandetny "konkurs" roszczeniowych szowinistów, upolityczniony do bólu, a decyzje podejmuje kilkunastu dup*ów którym za to płacą i dokładnie wszystko jedno im, czy utwór jest fajny czy nie. Świadczy o tym niejedno równoległe wydarzenie polityczne we wcześniejszych edycjach i skrajnie inne głosowanie widowni i publiczności przed TV.
  • ~Jan
    (2017-02-19 11:27)
    Ta cala eurowizja to wypociny! Przstarzala, przeceniona impreza, nikomu do niczego nie potrzebna. Gwiazdami ci spiewacy i tak nie beda!
  • ~ojdana
    (2017-02-19 08:41)
    Moś babo placek.
  • ~chłop stela
    (2017-02-19 11:40)
    Ty się ubierz dziewczyno! A później naucz się mówi po polsku!
  • ~antyk
    (2017-02-19 14:58)
    Kasia Moś? Co za nieudany pseudonim artystyczny zwłaszcza na międzynarodowej arenie. Ciekawe czy Kate Moss złoży pozew ;)
  • ~Nika.
    (2017-02-19 11:55)
    Z tą piosenką mamy zagwarantowane ostatnie miejsce.
  • ~wow
    (2017-02-19 00:10)
    Super! Kasia Mos najlepsza!
  • ~Wittorio
    (2017-02-19 10:00)
    Jeśli Szpak ze swoją pięknie wykonaną super piosenką nie zyskał uznania,to Kasia z przeciętnym bardzo utworem może nie dojść do finału,choć z serca jej tego życzę.Tak naprawdę do żadna z wykonywanych piosenek mnie nie porwała,ba nawet nie potrafię jej zanucić.Piosenki Szpaka nie potrafię z kolei się "pozbyć".I o to właśnie chodzi.
  • ~dana
    (2017-02-23 14:18)
    Moim zdaniem to fatalny wybor. Nedzie w ogonie. Lepsza o niebo byla Izabel
  • ~dzezmen
    (2017-02-19 11:21)
    to piSSkultura
  • ~Ada
    (2017-02-19 12:09)
    Piosenki z innych krajów bez specjalnego wyrazu artystycznego.Pewnie znów zamiesza polityka.Utwór Kasi jest ok, ale wykonanie było słabe.Szpak powinien jechać jeszcze raz.Doda coś się wypaliła.
  • ~sari
    (2017-02-20 12:52)
    łoco w tyj latarce sie rozchodzi bo nijok nie pojmuje
  • ~Benjamin
    (2017-05-12 10:28)
    PATOLOGIA - rozbieralska chce zaistniec!
  • ~bajobongo
    (2017-02-20 15:41)
    A kto to jest KASIA MOŚ kto o niej słyszał znowu żenujące nawet do półfinału się nie dostanie .
  • ~@& kibic
    (2017-02-20 07:35)
    Prawdę powiedział Robert Janowski że Polskę powinien reprezentować Michał Szpak . Niestety w kraju " decydenci " nie lubią lepszych od siebie i zrobią wszystko by każdego zniszczyć bo oni będą tworzyć do końca swoich dni i odbierać te nic niewarte nagrody przyznawane przez radio , tv , prasę i pożal się boże jurorów . Szkoda że marnuje się naprawdę wielkie talenty w kraju . Na konkursie Eurowizji tam " jurorzy " głosują zawsze wg ustalonych zasad - niestety My jesteśmy skłóceni ze wszystkimi dzięki " politykom " i wszyscy mają nas w d.... Osładza nam to publiczność która wybiera jednak najlepszych . Szanse Kasi Moś - zerowe
  • ~Senior