Eurowizję wygrywa Izrael. "Toy" to piosenka, która pokonała konkurencję. Netta gwiazdą jednak nie zostanie

| Aktualizacja:

To był bardzo wyrównany konkurs, podczas którego usłyszeliśmy wiele dobrych piosenek. Podczas głosowania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wygrała reprezentująca Izrael Netta z nagraniem "Toy"

wróć do artykułu
  • ~srutu tutu
    (2018-05-13 07:51)
    Europejski konkurs wygrywa piosenka z Izraela . A od kiedy to Izrael w Europie????!!!! On takie europejskie państwo jak to co zaprezentowała ich reprezentantka piosenka.
  • ~motylem jestem
    (2018-05-13 07:33)
    He, he, he
  • ~internautka 50+
    (2018-05-13 07:29)
    Ani nagrodzony przez jury,ani ta wybrana przez publiczność piosenka nie sięgają ,,do pięt" piosence którą reprezentował nas M Szpak. U obojga wykonawców : głos kiepściutki, melodyjność żadna, skala glosu-uboga.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-05-13 07:18)
    Tytuł piosenki Toy-toy adekwatny do treści, melodii i gdaczącej pulardy, która ją wykonywała.
  • ~fidelio
    (2018-05-13 02:24)
    Hm, zdaniem redaktora piosenka Cypru to kicz, tandeta i wszystko co najgorsze. Autor tego stwierdzenia chyba upadł na głowe i jeszcze nie wstał. Kicz i tandeta to piosenka z Izraela. Nowoczesny kicz i nowoczesna tandeta. No i konkluzja fałszywa. Jeśli autor pisze, że piosenka nie będzie grana w radio i nie będzie przebojem, tzn. że Eurowizja przegrała, bo wygrało dziwaczne, kiczowate show zamiast dobrze skomponowanej i dobrze zaśpiewanej piosenki.
  • ~majkus
    (2018-05-13 01:42)
    To było do przewidzenia...
  • ~Michu.
    (2018-05-13 01:37)
    Ta pseudopiosenka z Izraela to dno, najgorsza że wszystkich. Lewacki bełkot bez głosu i muzyki. Żenada do kwadratu
  • ~Niestety.
    (2018-05-13 01:10)
    I po co to głosowanie publiczności! Pozostawicie ocenę ekspertom! W taki sposób zawsze wygra chała! Szkoda tylko wartościowych wykonawców, kompozytorów, tekściarzy i aranżerów, którzy włożyli sporo pracy w przygotowania! W ten sposób publiczności nie wychowamy!

Może zainteresować Cię też: