Eurowizję wygrywa Izrael. "Toy" to piosenka, która pokonała konkurencję. Netta gwiazdą jednak nie zostanie

| Aktualizacja:

To był bardzo wyrównany konkurs, podczas którego usłyszeliśmy wiele dobrych piosenek. Podczas głosowania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wygrała reprezentująca Izrael Netta z nagraniem "Toy"

wróć do artykułu
  • ~shalom
    (2018-05-13 07:55)
    Czy ona nie śpiewała o nietrafionym zakupie sex toy??? Bo zawiedziona była.
  • ~Kornikowa
    (2018-05-13 11:19)
    No to Polaczki qu...r..w..icy dostaja z zazdrosci, zawisci , nienawisci i wlasnej totalnej porazki! Gdyby I r a n wygral, to by sie narod polski cieszyl, ale ci..... No bo I r a n to teraz nowy przyjaciel Polaczkow, no bo wrog mojego wroga ..i tak dalej......
  • ~KICZ
    (2018-05-13 11:34)
    Szkoda czasu na oglądanie .Kicz i lewactwo wygrywa od lat. A u nas toy toyki tez mamy.
  • ~anonim
    (2018-05-13 10:54)
    piosenka dno.baba oblesna.
  • ~Ewcia
    (2018-05-13 10:37)
    To jakaś kpina żeby takie coś wygrało,tego nie można nawet nazwać piosenką.Niby ludzie głosują a i tak wybór należy do kogoś innego,na głosach to się tylko kasę robi.Eurowizja już od dawna nie jest tym czym powinna być
  • ~oczywiste
    (2018-05-13 09:21)
    Jak widać "Starsi Bracia rządzą wszystkim , wielką polityką i konkursami piosenki .
  • ~......
    (2018-05-13 16:49)
    a mówią że kradzione nie tuczy więc skąd to spasione beztalencie spoza Europy?
  • ~Neo spod budki z piwem połyka czerwoną tabletkę
    (2018-05-13 09:22)
    Konchita Wurst to było coś! W porównaniu. :)
  • ~Olek
    (2018-05-13 10:21)
    Toy-Toy... i już wiem wszystko.
  • ~Alkion
    (2018-05-13 23:44)
    Ja nie rozumiem jednego przecież państwo izrael nie jest europejskim krajem jakim cudem bierze udział w Eurowizji.
  • ~TOJA
    (2018-05-13 13:00)
    Wygląda na to, że w tym roku Izrael bierze wszystko. A członkiem UE nie jest tylko dlatego, że podłączył się do stanów USA. Ta kwestia wymaga jeszcze ew. dopracowania, wszystko zależnie od strefy interesów.
  • ~internautka 50+
    (2018-05-13 07:29)
    Ani nagrodzony przez jury,ani ta wybrana przez publiczność piosenka nie sięgają ,,do pięt" piosence którą reprezentował nas M Szpak. U obojga wykonawców : głos kiepściutki, melodyjność żadna, skala glosu-uboga.
  • ~Ulik
    (2018-05-13 19:38)
    Cudzego nie chwalicie , swego nie macie , sami nie wiecie, czy jeszcze s r a c i e ( no przynajmniej sie rymuje) .!
  • ~creatura
    (2018-05-13 12:48)
    Na przyszłość trzeba brać pod uwagę, że co rok wygrywa naprzemiennie płeć męska z żeńską. Osobiście byłam za propozycją z Węgier, ale czasy się zmieniają i to co zbliżone do lalek jest w odwrocie. Mam dość tego ideału piękna.
  • ~Zal
    (2018-05-13 12:55)
    Że jak się Salvador zaprezentował? To był przecież totalny kicz. Smędził , nudził i wył zachowujac się przy tym jak niedorozwinięty umysłowo . Czysta tragedia. Nie wiem kto pisał ten artykuł ale radzę umyć uszy.
  • ~00258
    (2018-05-13 12:33)
    czy to festiwal czy chlewik ?
  • ~ivan
    (2018-05-13 08:46)
    Jest to poprawnie politycznie, konflikt z Iranem w tle.
  • ~2m mułu.
    (2018-05-13 14:11)
    Kompletne dno te festiwale.
  • ~ggg
    (2018-05-13 14:39)
    Bartek Misiewicz by tam pozamiał, to taki mlody utalentowny człowek przecież
  • ~Wojtek bez portek