Wojciech Mann na pogrzebie Kory: Dane jej było żyć w różnych okresach. Na początku był komunizm, a wreszcie parodia demokracji

| Aktualizacja:

Kora na swoim sztandarze zawsze miała napisane: "wolność" - podkreślił dziennikarz muzyczny Wojciech Mann podczas uroczystości pogrzebowych Kory - liderki zespołu Maanam, które odbywają się w środę w Warszawie. "Była diamentem najczystszej wody" - podkreślił.

wróć do artykułu
  • ~t.
    (2018-08-08 16:42)
    Za komuny brylowal w radio i TV, i wtedy ustroj mu jakos nie przeszkadzal...
  • ~olka
    (2018-08-08 16:21)
    A mówią kto ma mikrofon ten ma władzę, albo rację. Pan Mann to kolejny totalny odlot . Mów człowieku o zmarłej o jej życiu, pracy, a nie o czasach w jakich żyła. W każdym czasie trzeba być człowiekiem a nie człekopodobnym bez czci i honoru.
  • ~Bohdan Knor
    (2018-08-08 17:08)
    Oglądałem ten pochówek Kory i stwierdzam że to była szopka w wydaniu jakiejś sekty pod przewodnictwem Manna i Środy,i plątającego się Lemańskiego, wyglądało to żałośnie.
  • ~Matylda
    (2018-08-08 16:28)
    Panie Wojtku bardzo pana lubię i szanuję za profesjonalizm muzyczny ale cmentarz to nie jest miejsce na uwypuklanie poglądów politycznych zmarłej. Szanujmy i pamiętajmy Korę za wkład do polskiej kultury i niech zostanie w naszej pamięci jako brylant muzyczny.
  • ~dorota
    (2018-08-08 17:11)
    Pan Mann jest już mocno nieświeżym celebrytą. Nie może zrozumieć, że w jego radiowych komentarzach więcej bełkotu niż wyrafinowanego humoru.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-08-08 17:05)
    Wojciech Mann trafił do Trójki za późnego Gomułki. W Trójce przeżył 1968, 1970, 1976, 1981. W życiu ***** nie otworzył, że mu demokrację zabrali i zastrzelili Polaków, bo by z Trójki wyleciał. Teraz mordę sobie wyciera "parodią demokracji", bo nic mu nie grozi. Rzyg panoramiczny.
  • ~MECENAS KOŃ KOCHAJĄCY INACZEJ
    (2018-08-08 17:09)
    Oglądałam w TV pogrzeb i doszłam do wniosku, że to była parodia pogrzebu..
  • ~xyz
    (2018-08-08 17:02)
    ja mam inną kolejność , lizusowstwo i przygotowanie struktur w komunie , wolność wojtku w pejsatym domku i oczywiście ostatnia faza parodia rozliczeń złodzieji
  • ~Beni z telawiwku
    (2018-08-08 16:15)
    Kto to jest ten mann....??
  • ~redo
    (2018-08-08 17:09)
    Wolność to poznanie prawdy i życie w prawdzie. Ta, bez odniesienia do Absolutu właściwie nie istnieje. Jest więc ona ostatecznie umiejętnością wyboru dobra. Liberte de qualite- wolnością ukształtowaną przez wartość. Mannowi coś się wolność pokręciła z samowolką. Żeby takie rzeczy pleść na pogrzebie...
  • ~Baska
    (2018-08-09 15:23)
    Polakom, zacofanym, piskatolom, sie taki nietypowy , niekonwencjonalny pogrzeb nie podobal. Tu w Polsce musi jeszcze jeden , albo 2 wieki przeminac . Polska kustyka za normalna cywilizacja. A ksiezulkom sie tez to nie podobalo, bo nic nie zarobili . No, to najgorsze!
  • ~Barbara
    (2018-08-09 15:48)
    I to pisza katolicy dobrzy ludzie przepraszam ale wole byc z dala od nich i ich mowy nienawisci.Piekny pogrzeb. Sliczne wspomnienia i n ie tylko kadzenie.Ale trzeba byc czlowiekiem otwartym by zrozumiec te innosc.
  • ~Gniewomira
    (2018-08-10 23:55)
    Tyle lat spędził Pan przed mikrofonem...Dlaczego nie krzyczał Pan wcześniej o braku wolności??Ach tak, bo ryzykowałby Pan ciepłą posadkę. Naprawdę, zaTuska, kiedy pogardzano tymi, których zmiany ustrojowe ( czyli przejście z socjalizmu do postsocjalizmu) wyrzuciły poza nawias społeczenstwa - to była według Pana demokracja?? A teraz jest brak demokracji?? No to jedź Pan tam, gdzie ta demokracja panuje: do Niemiec, do Grancji, do Belgi....Szerokiej drogi!
  • ~patryjota
    (2018-08-09 10:37)
    mann nie dziwota ze masz na staros mozg wylasowany i brawo podwarzyle ze komuna byla zla tak oczywiscie jak jadles z dloni jaruzelskiemu wy wszyscy pseldo demokraci oczywiscie jak jestescie przy korycie to chwalicie POMYS CO MAJA POWIEDZIEC C NAPRAWDE CO WALCZYLI Z KOMUNA przez okres calej ZGNILEJ DEMOKRACJTO ONI ZOSTALI DZIADAMI A O WAS KISZCZAK NIE ZAPOMNIAL
  • ~rocznik 56
    (2018-08-08 22:59)
    uwazam, ze media potrafia zohydzic kazda nawet smutna uroczystosc. Zylem juz wtedy kiedy o Korze nikt nie slyszal, w prla byla mala gwiazdka obok innych kapel jak Budka Suflera, Perfekt,Urszula - nie miala zadnych szans co mialo i odbicie w sprzedazy plyt, moze taka mala trojanowska i nic poza tym. Robienie jej dzsiaj jako wielkiej artyski i mlocenie na ten temat od tygodnia uwazam, ze niesmaczne. Umarla normalna hipiska i R.I.P.
  • ~ferdkiepski
    (2018-08-08 22:49)
    Czasy komunizmu oraz parodię demokracji zafundował Polakom ten sam naród wybrany, który tak licznie pojawił się na tym pogrzebie.
  • ~Fil
    (2018-08-10 09:18)
    I ty mówisz o braku demokracji!!!? A W jakim, innym kraju mógłbyś wieśniaku przyjść na pogrzeb w takiej koszuli. Dnooooi żenada.
  • ~antyMOnia
    (2018-08-08 17:46)
    Mann zaległ w Trójce razem z MO lejnik w stanie wojennym i swej wielkiej masy nie chce wytoczyć stamtąd do dziś. Truje obrzydliwie.
  • ~takitam
    (2018-08-08 17:42)
    parodią to jest sam Mann,POklepywanie po plecach przez komunę,zostawiło ślad w umysle
  • ~log