U2 będzie na koncertach przypominać, czym jest Unia Europejska. Początek trasy w ten piątek

| Aktualizacja:

W piątek, 31 sierpnia rusza trasa koncertowa jednego z największych zespołów świata - U2. Zespół postanowił, że ze sceny będzie przypominał o wartościach europejskich.

wróć do artykułu
  • ~miki
    (2018-08-30 11:11)
    Skopiowane z sieci .Unia nie jest zadnym panstwem, o ile nie ma panstwowosci, dokumentu zalozycielskiego panstwa lub Konstytucji - nie jest obiektem prawnym ustalajacym zasady wspolzycia w panstwie, czyli organem ustalajacym porzadek prawny. Unia jest samozwancza nadubudowa polityczna i niewybieralnym molochem administracyjynm , ktory dzisiaj dziala bezprawnie wbrew prawu miedzynarodowemu, ktory w ONZ okresla zasady podmiotu panstowowosci, regulacji granic, prawnego statutu do ratyfikowania porozumien miedzynarodowych. Takich uprawnien nie ma ani Tusk, ani Juncker, ani ten lysy holender. Unia jest luznym zwiazkiem gospodarczym, bez miedzynarodowej rekojmi do tworzenia jakiegokolwiek prawa, poza umowami gospodarczymi. Dlatego tez USA nie uzaja istnienia UE, poza aspektem gospodarczym.
  • ~UBywatel naszej trzeciej najjaśnieszej
    (2018-08-30 11:20)
    łał !!! Wreszcie PIS dzielce zorganizowały dla nas jakiś koncert POrządny !!!
  • ~z.
    (2018-08-30 11:58)
    A co to sa te europejskie wartosci ??? Moze faceci przebrani za kobiety z pawimi piorami w d... ?
  • ~Blah
    (2018-08-30 12:12)
    A pokoju w irlandii polnocnej dalej nie ma... Hipokryta. Niech sie lepiej o brexit martwi bo nie bedzie mial jak odwiedzac krewnych w Irlandii..
  • ~Unia tylko ma dawać kasę
    (2018-08-30 12:29)
    jedynymi wartościami dla wolactwa jest kiełbasa, wóda, 500plus, nienawiść i demolowanie wszystkiego co się da.....
  • ~Thanks
    (2018-08-30 12:53)
    Ty wez nie szalej. Ja na codzien widze to szambo i nie musisz mi o tym przypominac. Taka propagande jaka jest w UE to nawet Rosja nie ma. Przez ostatnie 30 lat poziom nauczania tak sie obnizyl ze dzisiejszy eropejczyk to potrafi tylko w smartphone patrzec i wierzyc we wszysko co tam przeczyta lub w to co zobaczy w tv. Unia to ZSRR dwa. Z ta roznica ze tym razem sie lepiej przygotowali. Najpierw oglupili spoleczenstwo zeby im pozniej nie przeszkadzano.
  • ~guest
    (2018-08-30 15:16)
    Autorytety...
  • ~Yogi
    (2018-08-30 19:23)
    Beda tez przypominac czym sa raje podatkowe?
  • ~Anonim
    (2018-08-31 00:09)
    Sam jesteś pseudo-autorytet.
  • ~hehehehe
    (2018-08-31 13:33)
    pisiacy wolą Sławomira, swojski, narodowy i jezdzi golfem
  • ~Endy