Motywem przewodnim jest odświeżona wersja „SupernatureMarca Cerrone z 1977 roku, obok „Utopia - Me GiorgioGiorgio Morodera. Obaj artyści uważani są za prekursorów muzyki elektronicznej. Na ścieżce dźwiękowej usłyszymy też zespół Dopplereffekt, z utworem „Superior Race”, przedstawicieli techno z Detroit lat 90., a także legendarny „Windowclicker” Roberta Davida Jamesa, brytyjskiego kompozytora i multiinstrumentalisty, znanego pod pseudonimem Aphex Twin. Uważny widz i słuchacz wychwyci również zremasterowaną wersję „Angie” (2009) od The Rolling Stones i rozszerzoną wersję „Tainted Love/Where Did Our Love Go” (1981) duetu Soft Cell.

Na ścieżce dźwiękowej pojawiają się również utwory Thomasa Bangaltera z francuskiego duetu Daft Punk, który współpracował już z Gasparem Noé przy jego poprzednich filmach, „Nieodwracalne” (2002) i „Wkraczając w pustkę” (2009). Soundtrack zawiera wczesny kawałek Bangaltera „What to Do” oraz „Rollin’ and Scratchin’” Daft Punk. Francuski DJ specjalnie na potrzeby filmu skomponował również utwór „Sangria”.

Specjalnym muzycznym gościem jest w „ClimaxieKiddy Smile, naprawdę Pierre Edouard Hanffou, francuski producent muzyczny i DJ, który osobiście miksuje dźwięki na ekranie jako DJ Daddy. Utwory Kiddy'ego znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu, a Gaspar Noé, zainspirowany energią artysty, zaprosił go do występu w filmie. Jak wspomina Noé: kiedy ekipie zaczynało brakować energii, wystarczyło, żeby Kiddy Smile stanął za deckami i przez dwadzieścia minut grał muzykę, przy której wszyscy tańczyli jak szaleni. Potem byliśmy w stanie kręcić przez kolejne dwie godziny, aż do następnej dwudziestominutowej przerwy.

Pełna tracklista:
01. Cerrone: „Supernature (Instrumental Climax Edit)”
02. Patrick Hernandez: „Born to Be Alive (Instrumental New Version)”
03. M/A/R/R/S: „Pump up the Volume (USA Radio Edit)”
04. Dopplereffekt: „Superior Race”
05. Chris Carter: „Solidit (Climax Edit)”
06. Dopplereffekt: „Technic 1200”
07. Kiddy Smile: „Dickmatized”
08. Thomas Bangalter: „What to Do?”
09. Thomas Bangalter: „Sangria”
10. Neon: „Voices”
11. Suburban Knights: „The World’s”
12. Aphex Twin: „Windowlicker”
13. Wild Planet: „Electron”
14. Soft Cell: „Tainted Love/Where Did Our Love Go (Extended)”
15. Giorgio Moroder: „Utopia - Me Giorgio”
16. Thibaut Barbillon: „Angie (Instrumental Cover)”
17. CoH Plays Cosey: „Mad”
18. Gary Numan: „Trois Gymnopedies (First Movement)”